Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
PrzemekZbi25
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2020
0
#1
Imię i nazwisko: Taylor Dowell
Miejsce urodzenia: Wielka brytania, Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Taylor od zawsze odznaczał sie innym sposobem bycia. Pakował się ciągle w problemy. jego babcia z która sie wychował uważała że ma to po ojcu. Jest często zazdrosny o kogoś bądź o coś, ta cecha zaczęła sie u niego przejawiać od najmłodszych lat kiedy nie raz potrafił zrobić babci aferę że on czegoś nie ma a jego koledzy mają.
Jest bardzo łatwowierny do osób które ma sobie za przyjaciół. Łatwo sie przywiązuje do nowo poznanych osób lecz woli trzymać się w zaufanej grupce znajomych. Nie potrafi dochować sekretów często wykorzystując je na swoją korzyść. Do osób których nie lubi często nie wykazuje żadnej empatii. 

Wygląd postaci: Taylor jest wysokim chłopcem mierzącym 160cm. Jego szafirowe oczy przykrywają okrągłe okulary znajdujące sie na lekko zadartym nosie. Po matce ma bardzo bladą cere oraz policzki przykryte pod rozsypanymi piegami. Na głowie nosi często kaptury a pod nimi jasne lokowane włosy z wygolonymi bokami. Najchętniej ubiera sie w Czarne bądź białe bluzy oraz ciemne jeansy.

Historia postaci: Pewnej lipcowej nocy na świat przyszedł malutki Taylor był on jedynym dzieckiem młodej pary. Jego ojciec pochodził z magicznej rodziny lecz, jego matka należała do świata mugoli. Taylor był dośyć problematycznym dzieckiem. Bardzo rzadko płakał i często się śmiał. Jego magiczne zdolności objawiły się kiedy miał 5 lat podczas wypadku samochodowego w którym zginęli jego rodzice. Wokół Taylora pojawiła sie bańka która ochroniła go od wypadku przez co go przeżył. Po stracie rodziców opieke nad Taylorem przejeła jego babcia od strony ojca. Chłopiec zmienił sie do niepoznania. Chłopiec nic nie chciał jeść oraz był ciągle smutny. Mijały lata a Taylor dorastał pod okiem babci. W wieku 11 lat otrzymał swój pierwszy list z Hogwartu. Bardzo dużo słyszał o tej szkole od babci oraz ojca, którzy wspominali lata młodości i zdrowia. Babcia zabrała go na ulice pokątną po najpotrzebniejsze rzeczy. 1 września babcia odprowadziła go pod peron 9¾. Po zajęciu miejsca w przedziale czekał z niecierpliwością aż dotrze na miejsce.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć? Jestem Taylor, ale lepiej ty mi przedstaw.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(ciężkie pytanie ogólnie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
 *spojrzał sie na ucznia, złapał za talerz i odstawił go na bok*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Serwer znam już od lat i z tego co pamiętam poznałem go przez DW. ale nigdy nie miałem okazji na nim zagrać

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Jasne że tak!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie wstrzymane!

Wszystko pięknie, ładnie, tylko zmień ten kolor włosów - nie widziałem nigdy osoby, która jako naturalny kolor posiada czarno-białe włosy. Jeśli będzie Ci na tym zależało, przefarbujesz je sobie już w grze.

3 dni, 3 szanse na poprawę.


(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
PrzemekZbi25
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2020
0
#3
Poprawione!
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#4
Podanie zaakceptowane!

Trafiasz do...


[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.