Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
SkyWrath
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2020
0
#1
Imię i nazwisko: Matthew Lawson;
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia;
Status krwi: 50%;

Cechy charakteru: Matthew od zawsze był w sobie zamknięty i nie lubił wyróżniać się z tłumu, zawsze skupiał się na swoim samorozwoju będąc święcie przekonany że osiągnie więcej od swoich rówieśników. Matthew był perfekcjonistą, sam stawiał sobie wysoko poprzeczkę w każdej dziedzinie życia, sam z siebie uczył się w domu,  bardzo mocno wpłynęło na to śmierć ojca Matthew'a. Chłopak jak na swój wiek wydawał się bardzo dojrzały, i niezwykle zdeterminowany do osiągnięcia sukcesu. Od zawsze pietą Achillesa u chłopaka był sport. nie radził sobie w nim a ponadto uważał że sport to zajęcie dla półgłówków nie mających innych talentów poza siłą, skrycie życzył on wszystkim sportowcom niepowodzeni. Matthew bardzo łatwo stawał się zazdrosny, myśl że ktoś może być od niego lepszy nie dawała mu spokoju. Ambicja cenił sobie bardziej od zdrowia, będąc w stanie zrobić dosłownie wszystko aby osiągnąć upragniony cel.[b]Chłopak był bardzo tajemniczy jak na dziecko, wszyscy dziwili się że jest tak dobrze zorganizowany i odpowiedzialny w tak młodym wieku, dzięki tym umiejętnościom cenił sobie zainteresowanie wszystkich osób które go otaczały. Matthew był niezwykle inteligenty co niewątpliwe pomagało mu w manipulowaniu swoich młodszych kolegów w ewentualnej rozmowie. Młodzieńcowi był niezwykle charyzmatyczny, każdy kto go znał chciał się z nim kolegować, każdy czuł do niego respekt czego nie odwzajemniał do nich chłopak.[/b]

Wygląd postaci: Chłopak jest jasnoskórym, wysokim, chudym chłopakiem z krótki i ciemno brązowymi włosami uczesanymi do tyłu, szarymi oczętami i spiczastym nosem. Matthew ma statyczną minę wiec ciężko jest stwierdzić czy chłopak jest zły czy smutny, bardzo rzadko się on uśmiecha. Skóra Matthew'a jest nienagannie czysta pozbawiona jakichkolwiek pryszczy. Chłopak nie lubił zmieniać swojego stylu, każdy kto go znał wiedział że chłopak lubi ubierać się w ciemne koszulki,dżinsy oraz jego słynne czerwone trampki. Szyje chłopaka ozdabiał srebrny naszyjnik który dostał na swoje dziesiąte urodziny od babci. 

Historia postaci: Matthew był synem Heleny Brown i Kendrick'a Lawson. urodził się on w stolicy Anglii jednak rok póżniej przeprowadził się z rodziną do Liverpoolu. Chłopak niestety nigdy nie zobaczył swojego ojca co jawnie wpłyneło na chłopaka który obiecał sobie że zostanie kimś wielkim i że pozbędzie się zła na świecie. Matthew od 5 roku życia sam uczy się w domu zamknięty dniami w swoimi pokoju. Warunki w domu nie sprzyjały chłopaki, matka chłopaka po śmierci męża została alkoholiczką i póżnymi wieczorami sprowadzała pijanych gości do domu. Matthew starał się pomóc matce w codziennych czynnościach takich jak wynoszenie śmieci ,zmywanie lub nakładanie do stołu, to własnie wtedy ukazały się pierwsze moce magiczne chłopaka kiedy zdenerwowany nakładał do stołu spowodował że wszystkie sztućce na stole same się ułożyły, chłopak w pierwszych chwilach nie wiedział co ma myśleć,dosłownie nie mógł uwierzyć w to co się stało.Myśl o tym wydarzeniu męczyła chłopaka aż do jedenastych urodzin, był to dla niego przełomowy moment w życiu, gdyż tego dnia otrzymał list do Howartu Szkoły Magii i Czrodziejstwa, chłopak w pierwszych chwilach od przeczytania listu nie mógł uwierzyć w to co się stało. Następnego dnia wraz z opiekunami udał się na ulicę pokątną gdzie w pierwszych chwilach przekonał się że to nie była żadna ściema. Począwszy od wejścia na ulicę Pokątną. Chłopaka od razu zainspirowały eliksiry będąc niezwykle ciekawy ich skutków. Matthew ostatecznie zakupił wszystkie potrzebne mu rzeczy i 1 września udał się wraz z innymi uczniami na Londyński dworzec King's Cross na peron 9¾ gdzie stamtąd udał się do wyczekiwanej szkoły.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Matthew Lawson *podaje ręke*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem,nie mieszkam w Warszawie)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dzięki wielkie *zaczyna konsumować zupę*



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Grałem za 2012 roku i postanowiłem że wrócę 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
Wstrzymuję
1. Zmień status krwi. Nie możesz mieć 100% z racji tego, iż twoja postać raczej nie jest robiona w istniejącym rodzie czystokrwistym na serwerze. 
2. Rozwiń cechy charakteru. Zbyt dużo opisów praktycznie nic nie wnoszących do charakteru postaci
3. Kolor oczu. Zmień z zielonego na taki, który częściej spotykany jest u ludzi. (Niebieski/szary/piwny)
4. "[...] Chłopak lubił ubierać się elegancko, zwykł on nosić trampki [...]" Coś mi tu ewidentnie nie pasuje.
5. " ojciec został zabity przez śmierciożerców," - W aktualnym czasie wydarzeń na serwerze, nie jest to niestety możliwe. Śmierciożerców już od dawien dawna nie ma. 
6. Dodaj objawienia mocy chłopaka, jego 11 urodziny w których dostał list z Hogwartu, zakupy na ulicy pokątnej oraz wybranie się na peron numer 9 i 3/4 w dzień odjazdu do szkoły

3 szanse na poprawę
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
SkyWrath
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2020
0
#3
IxuGaming napisał(a): (25.03.2020 17:52)
Wstrzymuję
1. Zmień status krwi. Nie możesz mieć 100% z racji tego, iż twoja postać raczej nie jest robiona w istniejącym rodzie czystokrwistym na serwerze. 
2. Rozwiń cechy charakteru. Zbyt dużo opisów praktycznie nic nie wnoszących do charakteru postaci
3. Kolor oczu. Zmień z zielonego na taki, który częściej spotykany jest u ludzi. (Niebieski/szary/piwny)
4. "[...] Chłopak lubił ubierać się elegancko, zwykł on nosić trampki [...]" Coś mi tu ewidentnie nie pasuje.
5. " ojciec został zabity przez śmierciożerców," - W aktualnym czasie wydarzeń na serwerze, nie jest to niestety możliwe. Śmierciożerców już od dawien dawna nie ma. 
6. Dodaj objawienia mocy chłopaka, jego 11 urodziny w których dostał list z Hogwartu, zakupy na ulicy pokątnej oraz wybranie się na peron numer 9 i 3/4 w dzień odjazdu do szkoły

3 szanse na poprawę

1. Totalnie nie rozumiem o co ci chodzi ponieważ w mojej historii postaci i matka i ojciec są czarodziejami. Mógłbyś w takim razie rozwinąć myśl ,,twoja postać raczej nie jest robiona w istniejącym rodzie czystokrwistym na serwerze,, Wróciłem po 8 latach i nie za bardzo wiem jakie są rody czystokrwistych.
2. Nie zgodziłbym się tutaj gdyż w każdym zdaniu jest wzmianka o cechach charakteru mojej postaci. Z mojej pracy można wywnioskować że moja postać jest ambitna,zdeterminowana,zamknięta w sobie,cicha,zazdrosna oraz,dojrzała i odpowiedzialna. Przed pisaniem pracy zerknąłem na parę innych zaakceptowanych podań i fakt były one nie wiele dłuższe, lecz nie wydaje mi się aby miały one szczególnie więcej cech charakteru niż moja paca
3. Sam sobie zaprzeczyłeś gdyż sam posiadam zielony kolor uczu (dlatego go tutaj dałem) a z tego co wiem to szare oczy (które podałeś mi jako przykład) są najrzadszymi oczętami spotykanymi na ziemi , więc wydaje mi się że trochę przesadziłeś . Rozumiem gdybym dał np czerwone albo fioletowe, ale zielone? serio?
4. Wydaje mi się że dziecko w wieku od 5 do 11 lat nie będzie chodziło w butach od garnituru. Pisząc że chłopak lubił ubierać się elegancko miałem bardziej na myśli to że nie ubiera się on w dresy, bluzy itd . A trampki wydawały mi się najbardziej neutralne. Jeżeli chodzi o tą koszule to nie chodziło mi o białą koszule jaką dzieciaki zakładają na komunie a bardziej o koszule bez rękawów która ludzie zazwyczaj fitują z trampki 
5. Nie wiedziałem o tym w trybie natychmiastowym to poprawiam
6. Tu przyznaje że mogłem rzeczywiście bardziej rozwinąć i też niezwłocznie zabieram się do poprawienia tego

To co napisałem nie uznawaj jako jakiś atak, poprostu jestem zdziwiony twoimi pewnymi decyzjami i uważam że niektóre są przesadzone jak np punkt nr 3 i 4
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#4
1. Niestety nie historia o tym świadczy. Aktualnie na postać czystokrwistą potrzeba uzyskać odpowiednią zgodę z Panelu Ogólnego bądź posiadać zgodę na stworzenie postaci czystokrwistej w jednym z istniejących już rodów na serwerze.
3. Polecam zmienić. 
4. Zaznaczyłem niedopasowanie słowne. Zamiast kłócić się, wystarczy zmienić jedno słowo.


Jeżeli chcesz na ten temat porozmawiać, zapraszam na Discord: Ixu#5856
2 szanse na poprawę. 
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#5
Wstrzymane:

"11 września" Popraw to na 1 i będzie git
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
SkyWrath
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2020
0
#6
IxuGaming napisał(a): (27.03.2020 03:04)
Wstrzymane:

"11 września" Popraw to na 1 i będzie git
Zrobione
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#7
Zaakceptowane
[Obrazek: oMViPq5.png]
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.