Witaj!

xLokson
xLokson
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Mar 2020
20
Slytherin
#1
[Obrazek: e4d902e60e7ed.png]
 Witam serdecznie,
Na początku chciałbym poinformować, że nie byłem do końca pewny gdzie znajduje się na forum miejsce, w którym mógłbym się z wami wszystkimi przywitać, a jako, że zwykłem witać się z użytkownikami forów... wrzucam post tutaj. W razie gdyby owy post nie mógł znajdować się w tym miejscu, proszę o krótką informację, przeniosę.


                   Drodzy koledzy i koleżanki, jestem tutaj nowy, bardzo miło mi do was dołączyć. Pojawiłem się na tym forum, gdyż jestem fanem uniwersum stworzonego przez Panią Joanne. Udało mi się przeczytać trzy pierwsze książki z serii o Harrym Potterze, resztę przesłuchałem w formie audiobooka chyba z 6 może 7 razy. Lubię czytać, ale to mnie troszkę męczy, ciężko mi też znaleźć na to wystarczająco dużo czasu. Z rzeczy o mnie... mam 23 lata, jestem mężczyzną, lubię muzykę, nie lubię krętactwa i braku empatii. Często spędzam czas z Jasiem Wędrowniczkiem.
                    
               Role Play... tak, jest dla mnie odskocznią od szarej rzeczywistości, możliwością rozwijania swojej wyobraźni... przyzwoleniem jej na beztroskie pląsanie po błoniach ludzkiego umysłu. Najbardziej cenię sobie to, że niezależnie kim tak naprawdę jest człowiek stukający opuszkami palców w plastikowe kwadraciki klawiatury, może on zanurzyć się w zupełnie inne miejsce, doznać zupełnie innych wrażeń, poczuć nowe emocje czy zbudować naprawdę trwałe relacje. Swoją przygodę z RP rozpocząłem; w mojej skali; bardzo dawno temu, miałem wtedy może z 10 lat. Stało się to za sprawą popularnego w tamtych czasach SAMP'a, modyfikacji umożliwiającej grę ON-Line w GTA San Andreas. Później pojawiły się inne środowiska, RP na forach internetowych, czaty RP, Tibijskie OTS'y, World of Warcraft i wiele wiele innych miejsc.

                Teraz trafiłem tutaj. Mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie i razem będziemy w stanie naprawdę dobrze się bawić. Zauważyłem, że zadajecie sobie tutaj pytania, więc jeśli kogokolwiek interesuje moja skromna osoba, chętnie odpowiem...


Pozdrawiam,
L.
~Nie ma czegoś takiego, jak dobro i zło, jest tylko władza i potęga...
I mnóstwo ludzi zbyt słabych, by osiągnąć władzę i potęgę...~


[Obrazek: https://i.imgur.com/RmSIpJc.gif]
Sebascân
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 4
Lip 2019
27
#2
Witamy na serwerze! Smile
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#3
On się jakimś kozakiem wydaje
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#4
dzien dorby
viper wroc
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#5
Ale kozak największy
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#6
Porobi wszystkich, witamy.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.