Witaj!

Podanie na Nauczyciela [Bibliotekarka]
Roilei
Czarodziej




Posty: 42
Tematy: 12
Sie 2019
11
Slytherin
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Mia Braht.
Wiek: 19 lat, 07.11.62
Miejsce urodzenia: Londyn, Wielka Brytania.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): P O D S T A W O W E
Posada, na którą aplikujesz: Aplikuję na posadę Bibliotekarki.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

*Przyleciała biała sowa, trzymająca w buzi list, pięknie zapięczętowany i zapakowany od Mii Braht, a na niej podpisane "Dyrekcja Hogwart'u"*

Droga Dyrekcjo Hogwartu, nazywam się Mia Braht i mam 19 lat. Chcę aplikować na posadę Bibliotekarki i chcę
chodzić znowu po korytarzach Hogwartu i zajmować się biblioteką szkolną. Zapytacie się, dlaczego ja? A więc,
jestem świetną kandydatką na Bibliotekarkę. Większość swojej  przygody w szkole czytałam, więc znam dużo półek w Hogwarcie, oczywiście nie jest to żaden problem dla mnie.  Myślę że jestem dosyć odpowiedzialna i czujna. Nie problem jest dla mnie rozróżnić książke.
A teraz, dlaczego chcę powrócić? Chciałabym znowu chodzić po korytarzach szkoły i zwiedzać. Jestem osobą po wojnie w Hogwarcie, z rocznika 79'. Również, chciałabym  aby dzieci znowu chodziły do Biblioteki i pilnie się uczyły do Egzaminów i praktyk.
Dziękuję za przeczytanie i życze miłego dnia/wieczoru.

Podpis:  Mia Braht
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUMY: (brak, przeskok postaci)
OWUETMy: Z (wszystko)
[OOC]
Nick w grze: Roilei
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):

Widziałem jak inne osoby grającej na bibliotekarce odgrywały, wiec sądzę że coś zapamiętałem z tego, lecz sądze że nie zalicza się to do tego. Więc, raczej nie. Lecz chciałbym się nauczyć.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*

Chciałbym, zobaczyć jak t o jest być pracownikiem w Hogwarcie, chciałbym zobaczyć jak to jest. Chciałbym spróbować, jak po części uczy się w szkole, jak pilnować i jak to wygląda IC. Dlaczego ja? Sądze że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. dziękuje i pozdrawiam.
Nazwa Discord: dev_blackuelski#2631
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
**Otrzymała list z wiadomością mówiącą o tym, aby przygotowała się na Rozmowę Kwalifikacyjną**
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.