Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Lucretia Lestrange
Wiek: 18 lat
Miejsce urodzenia: Walia, Wielka Brytania
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Biblotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
 
**Wieczorem Lucretia wręczyła podanie Aronowi ze słowami: "Skoro nie planujesz w najbliższym czasie zwalniać Margelicy to może przynajmniej to rozważysz".**
 
Przechodząc koło tablicy ogłoszeń w Hogsmeade natknęłam się na ogłoszenie wakatu na stanowisku bibliotekarza w Hogwarcie. Uważając, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko postanowiłam zaaplikować. Jestem osobą młodą i, choć to na pierwszy rzut oka zdaje się być wadą, nie uważam, by tak było. Niedawno samemu kończąc Hogwart wciąż pamiętam jakie wrażenie wywarła na mnie biblioteka- niezwykłe miejsce w zamku o zmarnowanym potencjale. Większość uczniów nie zdaje sobie sprawy z możliwości jakie dają zasoby Hogwartu, a ja chciałabym to zmienić, pokazać im, że wiedzę nie zdobywa się tylko na mniej lub bardziej ciekawych lekcjach, ale też można pozyskiwać ją na własną rękę.
Dodatkowo chciałabym przypomnieć, że w czasie nauki w Hogwarcie będąc w klasie [2ooc] aktywnie pomagałam w bibliotece odbywając tam staż. Wiem więc jak dotychczas działała biblioteka i sprawnie będę w stanie ją poprowadzić. Tym bardziej, że na co dzień pracuję w DPPC w biurze ds. zarządzania prawem magicznym . Jest to praca polegająca także na archiwizowaniu danych. Od strony organizacyjnej prowadzenie biblioteki nie będzie więc dla mnie problemem. 
 
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Eliksiry: W
Historia magii: W
Mugoloznawstwo: W
ONMS: W
OPCM: W
S. runy:W
Transmutacja: W
Zielarstwo: W
ZiU: W
Podstawy magomedycyny: PO
Astronomia: Z
 Wróżbiarstwo: Z
Numerologia: Z 
 
[OOC]
Nick w grze: Avia
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, jednak to traktuję jako główne
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Nigdy jeszcze nie miałam okazji odgrywać postaci dorosłego w Hogwarcie i nie ukrywam, że chciałabym spróbować. Uważam, że mam odpowiednią do tego postać, a na brak czasu powinnam też już coraz mniej narzekać. W przeciwieństwie do reszty osób nie mam zamiaru się łudzić, że jakiekolwiek kluby książki na haplu się udadzą- nie oszukujmy się, są ciekawsze akcje. W zamian za to chciałabym zrobić z biblioteki miejsce, w którym postaci na prawdę mogą uzyskać wiedzę. Wiem, że Animalka jak i kilku innych nauczycieli odpowiadał na konkretne pytania dotyczące ich przedmiotów po tym jak uczniowie przeczytali/wypożyczyli książki. Jeśli byłoby to możliwe chciałabym  dogadać się w ten sposób z większą ilością nauczycieli, by wizyty w bibliotece zaczęły mieć sens.
Nazwa Discord: Dyrekcja ma
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
**Otrzymała list z wiadomością mówiącą o tym, aby przygotowała się na Rozmowę Kwalifikacyjną**
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.