Witaj!

Podanie na Bibliotekarza
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#1
IC]
Imię i nazwisko: 
Charles William Yrell
Wiek:
21 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital św. Munga, Londyn. Wielka Brytania.
Wykształcenie:
Podstawowe, Hogwart.
Posada, na którą aplikujesz:
Bibliotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
   

**W godzinach wieczornych, do dyrektora placówki hogwardzkiej, przyleciała śnieżnobiała sowa, która trzymała kopertę z listem w dziobie, która zapieczętowana była herbem rodu Yrell.**

Szanowny Panie Lestrange,
Piszę do pana ten list w sprawie ostatnio zwolnionej posady bibliotekarza, którą, jak można się domyślić, bardzo chciałbym objąć. Już w pierwsze wakacje po ukończeniu Hogwartu rozmyślałem nad tym jak bardzo chętnie chciałbym wrócić do zamku już nie jako uczeń ale członek kadry. Już jako małe, jedenastoletnie dziecko należałem do osób które najczęściej korzystają z biblioteki a więc przyciąga mnie do niej pewien sentyment. Na dodatek nie byłbym tylko panem siedzącym za biurko i wydającym książki uczniom, ale chciałbym regularnie się z nimi integrować zachęcając ich tym do czytania książek. Na dodatek starałbym się także o założenie i aktywne prowadzenie Klubu Książki który istniał, ale nie był do końca udany za moich czasów w Hogwarcie. Chcę również objąć tą posadę dlatego, iż chciałbym w przyszłości objąć posadę nauczyciela i wydaje mi się że bibliotekarz byłby dobrym wstępem do nauczania innych. Gdyby była taka możliwość, to bardzo chętnie prowadziłbym zastępstwa w przypadku nieobecności innych nauczycieli, co spowodowałoby powolne nabieranie doświadczenia w kształceniu młodych rozumów. Wydaję mi się że ze względu na moją motywację byłbym idealnym kandydatem na tę posadę, a więc prosiłbym pana o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Z wyrazami szacunku,
Charles Yrell.
   
Oceny z OWUTEMów:

OPCM - Powyżej oczekiwań
Zaklęcia i Uroki - Powyżej oczekiwań
Transmutacja - Wybitny
Podstawy magomedycyny - Zadowalający
Mugoloznawstwo - Okropny
[OOC]
Nick w grze:
Kulif.
Czy masz jeszcze inne konta?:
Mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie?:
Nie, pracowałem jedynie na posadzie pielęgniarki w Hogwarcie, ale mam zamiar w najbliższym czasie archiwizować tą postać.
Argumentacja OOC:
Od początku kreowania tej postaci planowałem kiedyś podjąć posadę nauczyciela a jak wiemy każda posada w Hogwarcie pozwala zdobyć jakiekolwiek doświadczenie w tym zawodzie. Można powiedzieć że Charles jest moją główną postacią więc na pewno byłbym aktywnym bibliotekarzem. Jak już pisałem wcześniej chciałbym stworzyć klub książki który by naprawdę funkcjonował a nie był tylko na liście klubów jak na poprzednich latach. Na dodatek chciałbym móc prowadzić wszelkie zastępstwa no i przede wszystkim móc odgrywać na terenie Hogwartu z innymi uczniami, szczególnie w czasie takim jaki jest teraz kiedy to głównie w Hogwarcie dzieją się najciekawsze akcje.
Nazwa Discord:

Kulif#7192



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.