Witaj!

Podanie na bibliotekarza
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Manon Modine
Wiek: 23 lata
Miejsce urodzenia: magiczny szpital w Kopenhadze
Wykształcenie: Podstawowe [Hogwart]+staż uzdrowicielski w Mungu
Posada, na którą aplikujesz: Bibliotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrektora Hogwartu przyleciała sowa z listem.**
Szanowna dyrekcjo,

pisze ten list ze względu na to, iż pojawiło się ogłoszenie, w którym informujecie, że poszukujecie kogoś na bardzo spokojne stanowisko jakim jest bibliotekarz. Już od kilku lat kusiła mnie wizja dołączenia do hogwarckiej kadry, ale za każdym razem coś mnie powstrzymywało. Tym razem jednak zdecydowałam się napisać ten list. Hogwart ukończyłam z bardzo dobrymi wynikami, które utrzymywałam przez większość czasu nauki. Nauczyciele zawsze mnie lubili, a w samej bibliotece spędziłam bardzo dużo czasu. Znałam ją bardzo dobrze, ze względu na to, że nauka wcale nie jest tak prosta jak się wydaje.

Należę do osób bardzo otwartych i społecznych, więc nie powinnam mieć problemu z kontaktem zarówno z uczniami jak i z resztą kadry. Traktuję bardzo poważnie nadane mi obowiązki, wykonuję je najlepiej jak potrafię. Wierzę, że uda mi się zachęcić uczniów do przebywania w szkolnej bibliotece, w której będą mogli zagłębić nowe tajniki magii. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.

Z poważaniem,
Manon Modine
SUMY:
Zaklęcia i Uroki - Powyżej Oczekiwań
Historia Magii - Wybitny
Transmutacja - Powyżej Oczekiwań
Astronomia - Wybitny
Zielarstwo - Wybitny
Eliksiry - Powyżej Oczekiwań
Latanie - Wybitny
OPCM - Wybitny
ONMS - Powyżej Oczekiwań
Wróżbiarstwo - Powyżej Oczekiwań
Numerologia - Powyżej Oczekiwań
Mugoloznawstwo - Wybitny
Starożytne Runy - Wybitny
OWUTEMY:
Zaklęcia i Uroki - Powyżej Oczekiwań
Historia Magii - Troll
Transmutacja - Wybitny
Astronomia - Okropny
Zielarstwo - Wybitny
Eliksiry - Zadowalający
Latanie - Wybitny
OPCM - Zadowalający
ONMS - Wybitny
Wróżbiarstwo - Powyżej Oczekiwań
Numerologia - Wybitny
Medykomagia - Zadowalający
Mugoloznawstwo - Powyżej Oczekiwań
Starożytne Runy - Wybitny

[OOC]

Nick w grze: Manon
Czy masz jeszcze inne konta?: Mam
Czy masz już jakieś doświadczenie (jeśli tak, to jakie?):
Na haplu nie mam żadnego doświadczenia, z czym się w żaden sposób nie kryję, jednak co może być strasznego w odgrywaniu bibliotekarki? No może poza tym, że jest to posada w samym Hogwarcie, więc to już się zalicza pod coś strasznego! Posiadam kilkuletnie doświadczenie w innych powiedzmy społecznościach związanych z Potterem. Przez kilka lat piasowałam różne funkcje od nauczyciela po dyrektora (mogę dać jakieś potwierdzenie na pw dyrekcji). Jeśli chodzi o odgrywanie to większość mnie zna jakkolwiek lub mnie widziała - w tym dyrekcja. Naprawdę wierzę, że dam radę na tej posadzie!
Argumentacja OOC (Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Nie będę pisać, że nie ma czego grać w świecie dorosłych, bo jest - wystarczy trochę motywacji. Przynajmniej ja na tej postaci mam co grać jednak chciałabym wrócić do Hogwartu. Szczerze mówiąc Manon to jest taki spokojny typ człowieka, który nie chce nikomu wchodzić w drogę, a praca w szkole wydaje się być stworzona dla niej. Kochana, miła i dobra, przez cały okres nauki wytworzyła wśród nauczycieli dobre zdanie na swój temat. Pracowita jak to puchonka! Chciałabym móc pograć w Hogwarcie na niej, a przynajmniej spróbować. Zdecydowanie jestem teraz aktywna na tym koncie, więc postaram się przebywać w Hogwarcie ile się da.
Nazwa Discord: Danon#3695
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#2
**Otrzymała list z wiadomością mówiącą o tym, aby przygotowała się na Rozmowę Kwalifikacyjną**
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.