Witaj!

[3OOC] Alex Raccon
Lempreceusz
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Mar 2020
0
#1
----------------------------------------------------------------------
[Obrazek: aa64f78d-c3c0-4ae0-8770-a23f1146d16d]
----------------------------------------------------------------------
Imię i Nazwisko: Alex Raccon

Krew: 75%

Urodzony: 13.03.2065

Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Liverpool.

Stosunek do mugoli: Neutralny.

Cechy: Z dobrego domu, Nigdy nie podniosę ręki.
Oceny WUMDLI:

Astronomia - N


Eliksiry - T

Historia Magii - T

ONMS -  T

OPCM - O

Transmutacja - N

Zielarstwo -  T

Zaklęcia i Uroki - Z

Latanie - Zaliczone

Oceny z SUM'y:

Astronomia - Z

Eliksiry - T


Historia Magii - T


Mugoloznastwo - O

ONMS - O


Transmutacja - T


OPCM -   T


Starożytne Runy - T


Numerologia - T


Wróżbiarstwo - T


Zielarstwo - T

ZIU - Z




---------------------------------CHARAKTER-------------------------------------
Alex... Jest... Trochę egoistyczny. Alex jest mocno skryty w sobie, lecz nie aż tak bardzo, gdy już kogoś pozna, mówi dużo... Aż czasem za dużo.. Z powodu jego rodziny, która była zamożna... Alex w przeszłości kochał pieniądze i były tylko jego. Alex chciał się nauczyć języka Mandaryńskiego i niby coś z niego pamięta... No może nie za wiele, ale coś zawsze. Alex i jego humor, to jest jak kobieta w ciąży.  Potrafi być wesoły.... A za chwileee... Smutek. I Tak w kółko...

----------------------------WYGLĄD-------------------------------
Jego jedne oko, jest niewidome przez wypadek w przeszłości. Jest dosyć wysoki, trochę jest umięśniony wraz z tym że jest mocno szczupły. Alex jest zazwyczaj uśmiechnięty, naprawdę musiało by się coś stać aby on był smutny. Jego oczy są koloru niebieskiego, za to jego włosy... Jego włosy są koloru brązowo-niebieskiego, co po pierwszym spojrzeniu nie wyglądają one na brązowo-niebieskie, lecz gdy się przyjrzemy się do jego włosów, widać ewidentny ciemny kolor niebieskiego.

----------------------------HISTORIA-------------------------------

Rok 13.03.65' - na świat przychodzi... Celeste? Alexandra? Sophie? Nie, to Alex. Najpierw rodzice mylili mnie z dziewczyną, lecz przyzwyczaiłem się, w końcu nazwali mnie Alex. Moja młodość była szczęśliwa, miałem sporo kolegów, ładny dom. W wieku 4 lat... Miałem wypadek z rodzicami, oni byli cali... Lecz ja straciłem wzrok w jednym oku.



Kilkanaście lat później moja matka wyjechała razem z ojcem, a ja zamieszkałem z Babcią, która miała pod opieką jeszcze... 7 innych dzieci. Tak, była nas ósemka, Max, Ryan, Michael, Lily, Matthew, Dymitr, Nancy i ja Alex. Gdy rodzice wyjechali, byłem strasznie zdenerwowany, bo to już ich 3 delegacja w roku. W tym momencie, pobiegłem do swojego pokoju i pod wpływem emocji, objawiła się moja moc. Było to pęknięcie szkła. Po całej sytuacji, moja matka wróciła i wszystko mi wytłumaczyła, okazało się że... Byli oni czarodziejami! Byłem zafascynowany tym... Nie chciało mi się wierzyć że to właśnie ja będę!



Nadeszły moje 11 urodziny, w którym dostałem list od Hogwartu, że serdecznie mnie zapraszają.... Było super!

Po długich przygotowaniach, pojechaliśmy do Londynu, ale zanim pojechaliśmy, na peron, pojechaliśmy na Pokątną, zrobić zakupy, książki, różdżka i inne. W tym momencie nadeszła chwila na peron 9¾, rodzice pokazali mi jak tam wjechać, lecz nie wierzyłem  w siebie, że mi się to uda. Ale... Udało się! Wjechałem na peron i pobiegłem do pociągu! Od tamtej chwili zaczęła się przygoda.





Gdy przyjechaliśmy do Hogwart'u, aż w pewnym momencie nauczyciel powiedział ,,Alex Raccon!". W tym momencie podszedłem do tiary, a ona głośno wykrzyknęła [x]! Bylem ucieszony, że to wreszcie minęło. Nauka trwała ciężko, aby zdać do następnej klasy. Aż w końcu... Stalo się, wakacje i promocja! Pojechałem do mojego rodzinnego miasta, czyli do Liverpool'u opowiedzieć im jak było. (ps. bracia mieli +18 lat, a nawet +20, więc dlatego nie jest pokazana ich historia). Gdy nadszedł kolejny rok, pojechaliśmy pociągiem do Hogwart'u. Wtedy było mniej kolorowo gdyż doszły inne zajęcia. Wtedy troszkę oblałem naukę, gdyż skupiłem się na... Moim jedynym hobby - zwierzęta i latanie! Uwielbiałem zwierzęta a szczególnie te magiczne! W pewnym momencie, nadeszła lekcja Latania i podchodzenie do egzaminów... Egzaminy poszły mi trochę błędnie, lecz cały czas świetnie! Lecz... Przy teorii było odrobinę gorzej, stresowałem się bardzo, lecz nadszedł moment, do wzięcia mioteł i cały czas wykonywałem polecenia nauczyciela, gdy już się uniosłem, było trochę strasznie. Gdy wylądowałem i okazało się że zdałem, było fantastycznie! Gdy nadeszły wakacje... Pochwaliłem się mojej mamie o lataniu, była zachwycona... Lecz.... Prawie nie zdałem, moja mama i tata byli trochę zdenerwowani, ale mówiłem im że mi się udało!


Aż w końcu nadszedł ten rok... Aby rozpocząć naukę jako [3ooc]... (historia będzie rozwijana, po ukończeniu [3ooc]

----------------------------RELACJE----------------------------

Alexandra Raccon-Murphin (Matka) [IC]
George Raccon (Ojciec) [IC]
Max Raccon (Brat) [IC]
Ryan Raccon (Brat) [IC]
Lily Raccon (Siostra) [IC]
Matthew Raccon (Brat) [IC]
Dymitr Raccon-Murphin (Brat przyrodni)
Nancy Raccon-Murphin (Siostra przyrodnia)
----------------------------CIEKAWOSTKI
----------------------------
~-Bogin-~
Węże, żmije, wojna.
~- Ain Eingarp -~
Szczęśliwe życie, szczęśliwa rodzina. Bogactwo świata.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Karta może być! Postać trafia do Ravenclaw.
Yare, yare...
WhoAreYou
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 14
Maj 2017
92
Slytherin
#3
HPP odjęte



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.