Witaj!

[2 OOC] Carol Berry (Do sprawdzenia)
Graxeen
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 7
Maj 2017
3
Slytherin
#1
Imię i nazwisko:
Carol Berry
Data i miejsce urodzenia:
13 lutego ‘65, Londyn
Stopień czystości krwi: 
75%
Charakter:
Carol jest bardzo szczery w stosunku do osób, które go otaczają. Czasem nawet zdarza się mu powiedzieć coś, czego inni nie chcieli usłyszeć. Uważa, że jest to jednocześnie wada i zaleta. Jego zbyt duża odwaga i ambicja wielokrotnie spowodowały, że wpadł w tarapaty. Na co dzień jest energiczny i wciąż uśmiechnięty. Zdarza mu się na kogoś zdenerwować i wtedy uśmiech na długi czas znika z jego twarzy. Zawsze pilnuje, aby osoby, które zawiniły zostały ukarane. Stawia sprawiedliwość na pierwszym miejscu. 
Wygląd:
Chłopak jest raczej szczupły i można powiedzieć, że średniego wzrostu. Jego gęste włosy są koloru brązowego. Zazwyczaj ma je nie starannie ułożone. Pod niskim czołem znajdują się duże, brązowe oczy, które wzbudzają we wszystkich zaufanie, a nad nimi lekkie, proste brwi. Jego nos jest nieduży i zadarty. Ma szerokie, i zazwyczaj uśmiechnięte usta. Szyja chłopaka jest chuda i niedługa.  
Historia:
Carol - syn Alberta i Janet przyszedł na świat w londyńskim szpitalu. Jedyną osobą, która nie przyszła go przywitać była babcia ze strony ojca, która pałała nienawiścią do matki Carola. Uważała, że niszczy ona życie Albertowi. Chłopak dorastał w średniozamożnej rodzinie. Rodzice nie używali magii w domu, ani o niej Carolowi nie mówili. Wszystko zmieniło się pamiętnego dnia, kiedy mimo zakazu rodziców, bawił się z przyjaciółmi w pobliżu ulicy. W pewnym momencie, kiedy Carol znajdował się na jezdni, zauważył jadący w jego stronę dostawczak. Kiedy myślał, że to już koniec, uniósł się w powietrze i nagle znalazł się na chodniku. Był bardzo oszołomiony. Uciekł z miejsca zdarzenia do domu i opowiedział o wszystkim rodzicom. Ci, wyjaśnili mu wszystko. W dniu jedenastych urodzin, zgodnie z oczekiwaniami, hogwardzka sowa dostarczyła list. We wrześniu nadszedł długo wyczekiwany moment. Rodzina udała się na ulicę Pokątną i kupili najpotrzebniejsze rzeczy. Następnie pociągiem Hogwart’s Express Carol odjechał do szkoły. Nauka w Hogwarcie trochę męczyła Carola. Starał się unikać nieobowiązkowych lekcji i klubów. Nie angażował się w życie szkoły, przez co nigdy nie było o nim głośno. Czasem spotykał się ze stwierdzeniem, że jest “cichym dzieciakiem ze szkoły”. Jednak nie miał żadnych wrogów, ani też specjalnie najlepszych przyjaciół. Kiedy nadeszły pierwsze w jego życiu egzaminy, dobre oceny dostał tylko z najłatwiejszych przedmiotów. Stwierdził, że pora wszystko zmienić i wziąć się za naukę, aby SUMy napisać jak najlepiej. 
Oceny z WUMDLi:
Astronomia - Powyżej Oczekiwań (5)
Eliksiry - Okropny (2)
Historia Magii - Zadowalający (4)
ONMS - Zadowalający (4)
OPCM - Okropny (2)
Transmutacja - Okropny (2)
Zielarstwo - Zadowalający (4)
Zaklęcia i Uroki - Nędzny (3)
Latanie - zaliczone
Rodzina:
Albert Berry - Ojciec
Janet Berry - Matka
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Chcąc stworzyć postać w 2 klasie ooc musisz dostosować również wiek pod to. W tej chwili drugoklasiści mają 15 lat, więc urodzili się w '65. Popraw to, a będzie dobrze!
Graxeen
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 7
Maj 2017
3
Slytherin
#3
Danon napisał(a): (06.04.2020 15:36)Chcąc stworzyć postać w 2 klasie ooc musisz dostosować również wiek pod to. W tej chwili drugoklasiści mają 15 lat, więc urodzili się w '65. Popraw to, a będzie dobrze!
Poprawione
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#4
Wybacz, dopiero zauważyłam jeszcze błąd w ocenach. Moje niedopatrzenie. Masz do rozdania takie same punkty jak dorośli, czyli: 
1x PO
3x Z
3x N
5x O
0x T


Zastosuj się do tych zmian, a jak to poprawisz to będzie już akceptacja.
Graxeen
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 7
Maj 2017
3
Slytherin
#5
Danon napisał(a): (06.04.2020 17:55)Wybacz, dopiero zauważyłam jeszcze błąd w ocenach. Moje niedopatrzenie. Masz do rozdania takie same punkty jak dorośli, czyli: 
1x PO
3x Z
3x N
5x O
0x T


Zastosuj się do tych zmian, a jak to poprawisz to będzie już akceptacja.
Zmienione
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#6
Akceptuję!

Twoim domem będzie...

[Obrazek: 58FGqR8.png] 


Wejdź na serwer i zgłoś się za pomocą komendy /helpop Zaakceptowano mi podanie [link], a otrzymasz odpowiednią rangę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.