Witaj!

Karta postaci J,J. Lucky - Uczeń Klasa 1
997somsiad
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Kwi 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Jay Lucky


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Street 2

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Cechy Jay'a
  • Jay jest miły ale czasem zbyt ufny raz miał sytuacje ze za bardzo ufał on ludzion i doprowadziło go to do utraty wszystkiego ale jest on też mądry a wieć poradził sobie on ze wszystkim jestem bardzo szczery jeśli mi sie cos nie podoba to mówie o tym równiez jestem bardzo odważny nie boje sie próbować nowych rzeczy i bardzo to sobie cenie

HISTORIA POSTACI:
Jay Urodził sie w Londynie Jego tata Był czarodziejem a mama zwykłym człowiekiem niestety rodzina opusciła w 8 roku zycia  Jay'a 
i Musiał on sam dorasta aż do 11 roku życia przez ten czas nie radził sobie i błądził po Londynie aż w 11 urodziny dostał list z Hogwartu
wygląd
jest niski ma ciemne oczy chudy długie kolorowe wlosy jego ulubiony kolor każdy znak na szyji
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#2
Rozpisz historię i charakter postaci, dopisz wygląd oraz rozwiń skróty w imieniu i nazwisku.
Historia skopiowana, napisz ją samodzielnie.
997somsiad
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Kwi 2020
1
#3
czekam tydzień to chyba nie o to chodzi ze mam czekac az tyle żeby pograć na serverze
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#4
Byku dostałeś instrukcję, żebyś bardziej rozpisał historię postaci i napisał ją samodzielnie, a nie kopiował z innego KP
Rebelianci się szykują
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#5
tez lubie wszystkie kolory
997somsiad
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Kwi 2020
1
#6
kubixgame napisał(a): (01.05.2020 00:01)Byku dostałeś instrukcję, żebyś bardziej rozpisał historię postaci i napisał ją samodzielnie, a nie kopiował z innego KP
widzisz ze mam to przekreslone i kiedy edytowane?
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#7
Zamiast rozpisać historię wolałeś ją skopiować z czyjegoś podania. Napiszą ją tak, żeby dało się nieco więcej z niej zrozumieć, bo obecnie nie ma żadnego sensu. Rozpisz też character, bo na obecną chwilę nie wiem do jakiego domu cię przydzielić.

Historia dalej nie zmieniona
997somsiad
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Kwi 2020
1
#8
Pecie napisał(a): (01.05.2020 15:25)Zamiast rozpisać historię wolałeś ją skopiować z czyjegoś podania. Napiszą ją tak, żeby dało się nieco więcej z niej zrozumieć, bo obecnie nie ma żadnego sensu. Rozpisz też character, bo na obecną chwilę nie wiem do jakiego domu cię przydzielić.
Poprawiony charakter jest więcej dopisane
997somsiad
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Kwi 2020
1
#9
Pecie napisał(a): (01.05.2020 15:25)Zamiast rozpisać historię wolałeś ją skopiować z czyjegoś podania. Napiszą ją tak, żeby dało się nieco więcej z niej zrozumieć, bo obecnie nie ma żadnego sensu. Rozpisz też character, bo na obecną chwilę nie wiem do jakiego domu cię przydzielić.

Historia dalej nie zmieniona
Ta historia  nie jest skopiowana poprawiłem tamtą skopiowana na tą ta nie jest skopiowana wieć?

//Pecie: Masz poprawić tę zgodnie z instrukcjami
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#10
Nie wprowadziłeś zmian. Odrzucone



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.