Witaj!

Karta postaci Simon Scafander - Uczeń Klasa 1
Hokuszek
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Kwi 2020
1
Gryffindor
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Simon Scafander

https://imgur.com/w6jhLxv
STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Dolina Godryka

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Simon, jest to osoba miła, pomaga swoim przyjaciołom nie ważne jak w groźnej sytuacji nie zostawi nikogo nawet wrogów,gdy jest poważna sytuacja, umie się opanować,zwykle się uśmiecha bo ma na to powody.


HISTORIA POSTACI:
Simona mama jest czarownicą a ojcec jest mugolem odkąd pamięta rodzice kupowali mu magiczne rzeczy. Tata doceniał to że mama chce żeby poszedł do Hogwartu. Jego ulubionym czarodziejem jest Albus Dumbledore ponieważ był najpotężniejszym czarodziejem. Był też Dyrektorem Hogwartu i dlatego chce być w Griffindorze.
Nick w grze: HokuszekPL
 
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#2
Kolego trzeba popracować też tak miałem, jeśli chcesz mogę ci pomóc pisz do mnie na discordzie   
CzłowiekWyjątek#1621
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#3
Mógłbyś zmienić imię na jego angielski odpowiednik? W końcu akcja dzieje się w Wielkiej Brytanii i Simon pasuje o wiele bardziej niż Szymon, na dodatek twoja postać nie może wiedzieć że Albus Dumbledore posiadał Czarną Różdżkę gdyż ten przedmiot jest pewnego rodzaju legendą. Popraw te fragmenty i daj mi znać.
Hokuszek
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Kwi 2020
1
Gryffindor
#4
Durandil napisał(a): (29.04.2020 01:00)Mógłbyś zmienić imię na jego angielski odpowiednik? W końcu akcja dzieje się w Wielkiej Brytanii i Simon pasuje o wiele bardziej niż Szymon, na dodatek twoja postać nie może wiedzieć że Albus Dumbledore posiadał Czarną Różdżkę gdyż ten przedmiot jest pewnego rodzaju legendą. Popraw te fragmenty i daj mi znać.
Oki już

Durandil napisał(a): (29.04.2020 01:00)Mógłbyś zmienić imię na jego angielski odpowiednik? W końcu akcja dzieje się w Wielkiej Brytanii i Simon pasuje o wiele bardziej niż Szymon, na dodatek twoja postać nie może wiedzieć że Albus Dumbledore posiadał Czarną Różdżkę gdyż ten przedmiot jest pewnego rodzaju legendą. Popraw te fragmenty i daj mi znać.
Już 😀
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#5
Akceptuję, Gryffindor!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.