Witaj!

Hope Snowflake [ Przyszła Uczennica 1OOC Do sprawdzenia]
Sebascân
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 4
Lip 2019
27
#1
,,Jeszcze przed śniadaniem wierzyłam w sześć absolutnie niemożliwych rzeczy"
Hope Snowflake
- Pierwsze, magia istnieje
- Drugie, moje wymysły nie są fikcją
- Trzecie, jestem Czarodziejką
- Czwarte, gadające zwierzęta  istnieją
- Piąte, należę do rodu Snowflake
- A szóste...


[Hope]
- Dziadku, ciągle śni mi się ten dziwny sen... jest tam drzewo, gadające drzewa, Vilnosniki biegają po nim a ono ma buzie... Ciągle coś do mnie gada i twierdzi że nie jestem Hope... Czy uważasz że brak mi piątej klepki?

[Carol] Przyłożył rękę do jej czoła
- Tak, na to wygląda, odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie, tylko wariaci są coś warci. Ale jeśli chcesz, możesz się dowiedzieć czego te drzewko od ciebie chce. Znów zaśnij, będę cały czas przy tobie

[Hope] Zaśmiała się
- No dobrze, spróbujmy


Hope zapadła w sen, i ponownie zjawiła się na polanie. Teraz mogliście dokładnie ujrzeć jak wygląda, była to dziewczynka średniego wzrostu, nosiła na sobie kolorowe ubrania... chodź trzeba przyznać że błękit wygrywał starcie z innymi kolorami. Idealnie się z nią dopasowały gdyż dziewczynka była bardzo szczupła. Na jej głowię spoczywały jej loki, ciemno-brązowe włosy odziedziczone po ojcu, które zdawały się jakieś... słabe? Były zdecydowania za krótkie, ale może po prostu dziewczyna wolała takie włosy... kontynuując na twarzy możecie zobaczyć jej wyróżniające się jasno-błękitne oczy odziedziczone tym razem po matce tak samo jak rysy twarzy dopasowane z jej jasną karnacją.
[Drzewo] Spojrzało na nią i przymrużyło swoje oczy
- A więc wróciłaś... więc zdecydowałaś się? Jesteś Hope czy też nie?

[Hope] Wzięła głębszy wdech a nastepnię wydech a nastepnię spróbowała się uszczypnąć
- To tylko sen... Tak jestem Hope

[Drzewo] 
- Dlaczego tak uważasz? Nie przypominasz tamtej Hope 

[Hope]
- Ja jestem Hope, mam dość wszystkich którzy mówią jaka mam być i kim jestem. Nazywam się Hope Snowflake, córka Gryffina Snowflake oraz Luny Snowflake. Mój status krwi jest wątpliwy jak powiedziałeś, chodź wszyscy twierdzą że wynosi 75%... właściwie to nie rozumiem o co z nim chodzi. Moje wymysły nie są fikcją i kiedyś udowodnię że Vilnosniki naprawdę istnieją, przed śniadaniem wciąż wierze w sześć absolutnie nie możliwych rzeczy, no może nie tak całkiem nie możliwych.. Kocham przyrodę jak i wszystkie żyjąca stworzenia, uwielbiam wyróżniać się na tle innych i mi to nie przeszkadza! I tak, jeśli uważasz że brak mi piątej klepki to masz racje.

[Drzewo]
- Hmm.. Nadal mi w tobie czegoś brakuje, czegoś która tamta Hope miała od początku. Wiesz może co to za cecha? 

[Hope]
- Lojalność Jestem lojalna jak moi przodkowie, dlatego trafiali pod skrzydła domu który założyła kobieta Helga Hufflepuff, która ceniła lojalność ponad wszystko.

[Drzewo]
- Prawidłowa odpowiedź. Chodź wciąż brakuje ostatniej rzeczy, lecz tej będziesz musiała się dowiedzieć już sama.


Sen się skończył, a dziewczynka odetchnęła z ulgą...

Rodzina

Carol Snowflake [IC] - Dziadek
Griffin Snowflake [Dimitrius] - Ojciec
Luna Snowflake [Miuriel] - Matka
Valentine Snowflake [
Lodomeriae] - Brat
Arthur Snowflake [Bluesae] - Kuzyn
Iris Snowflake [
Carissimae] - Kuzynka

Kwestia OOC
Cechy za HPP

Magizoolog [Słaba Zaleta]
Na złamanie plaster [Słaba Wada]

Nick w Grze
[Galiciae]
KararaliaPL
Czarodziej




Posty: 17
Tematy: 3
Lut 2020
36
Slytherin
#2
Śliczna karta, zrobiona z pomysłem, wyróżniająca się  Heart
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#3
jaka jest szosta
Sebascân
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 4
Lip 2019
27
#4
maciej7 napisał(a): (29.04.2020 19:31)jaka jest szosta

Tego nie wie nikt
_JaniseQ_
Czarodziej




Posty: 33
Tematy: 9
Lip 2019
45
Hufflepuff
#5
Karta bardzo dobra. Mam nadzieję, że będziemy mogli sobie niedługo razem pograć.  Rolleyes
Zordin
Czarodziej




Posty: 46
Tematy: 2
Kwi 2020
10
Hufflepuff
#6
przynajmniej jakiś pomysł na rodzinkę, a nie full gigantyczny ród
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#7
Karta zaakceptowana! Postać trafia do Hufflepuffu.
Yare, yare...
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#8
weź zdradź jakie szóste bo mi się myśleć nie chce
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.