Witaj!

Karta postaci Kate Cooper - Uczeń Klasa 1
a_loboda
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Kwi 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Kate Cooper

[Obrazek: 70vLkyL]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Waterson Street 8

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę przyjacielską, zabawną oraz optymistyczną. Jestem miłą dziewczyną lecz gdy ktoś jest dla mnie nie miły ja jestem dla niego. Od dzieciństwa kocham poznawać nowych ludzi oraz lubię dobrze się zabawić. Uczę się dosyć dobrze jednak nie lepiej od innych.

HISTORIA POSTACI:
Moja Matka jest czarownicą , a mój tata mugolem. W dzieciństwie gdy się wkurzałam lub smuciłam działy się dziwne rzeczy. Moja matka nie była w 100% pewna że odziedziczyłam po niej magię lecz gdy zauważyła ,że dzieją się takie rzeczy postanowiła posłać mnie do Hogwartu.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję, bo tak naprawdę bardzo mało cech dodałaś i ciężko mi Cię gdziekolwiek przydzielić. Dopisz jeszcze jakieś inne (w tym może negatywne też), aby mi się rozjaśniła sytuacja.

Oprócz tego prosiłabym o chociaż odrobinę rozszerzenie historii postaci, bo wedle zasad Twoja postać została zapisana do Hogwartu (chyba że jest innej narodowości), więc ewentualnie rodzina mogłaby się przeprowadzić. Poza tym dopisać możesz przykład sytuacji, w której coś się wydarzyło!
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#3
Odrzucam, czas na poprawę minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.