Witaj!

Karta postaci George Brickman - Uczeń Klasa 1
Biriky_Tsara
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Maj 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
George Brickman

Wygląd Postaci

[Obrazek: glBIgre.png]


STATUS KRWI
75%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Fleetwood, 3 Lancaster Gate

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Od dziecka interesowałem się głównie sportem, próbowałem różnych sportów takie, ale najbardziej polubiłem piłkę nożną. Nawet przez kilka lat trenowałem. Trenerzy uważali, iż jestem dosyć szybki i zwinny. Według mnie potrafię być w niektórych sytuacjach arogancki, co jedynie potęguje moją zdolność wpadania w kłopoty, a to niestety kończyło się częstymi siniakami, gdyż jestem słaby fizycznie i nie potrafiłem się bronić. Mimo wszystko jestem osobą sprawiedliwą, dla której w rywalizacji najważniejsze jest fair play, ale nie oznacza to, że nie lubię czasami naginać zasad.

HISTORIA POSTACI:
Całe dzieciństwo spędził głównie na podwórku ze swoimi znajomymi podczas różnych zabaw lub grania w piłkę nożną, najwięcej czasu spędzał ze swoim znajomym John'em. Jego magia przejawiała się, gdy przez zdenerwowanie wszystkie sztućce w domu znikały a po przeminięciu pojawiały się od nowa. George naciskał na rodziców, aby wtajemniczyli go w świat magiczny, ponieważ rodzice próbując mu wyjaśnić te zjawiska przypadkiem powiedzieli o jedno zdanie za dużo i po kilku dniach w końcu wszystko mu wyjaśnili, mimo wszystko rodzice byli zadowoleni, gdyż prędzej czy później musiał się o tym wszystkim dowiedzieć, a jedyną osobą nastawioną do tego negatywnie była jego babcia Genevieve, która jako jedyna w rodzinie była mugolką.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję.

Aktualnie prawie nie masz cech charakteru, a wymienione same sporty, którymi chłopak się interesował. Dopisz parę zarówno pozytywnych jak i negatywnych, abym mogła Cię przydzielić do jednego z domów, bo w tej chwili jest to niemożliwe. 

Nie działa także link do wyglądu Twojej postaci. Spróbuj dodać link z końcówką .png poprzez edycję tekst "Wstaw obrazek".
Biriky_Tsara
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Maj 2020
1
#3
Danon napisał(a): (05.05.2020 23:00)Wstrzymuję.

Aktualnie prawie nie masz cech charakteru, a wymienione same sporty, którymi chłopak się interesował. Dopisz parę zarówno pozytywnych jak i negatywnych, abym mogła Cię przydzielić do jednego z domów, bo w tej chwili jest to niemożliwe. 

Nie działa także link do wyglądu Twojej postaci. Spróbuj dodać link z końcówką .png poprzez edycję tekst "Wstaw obrazek".

Rozpisywanie się na inny temat mam przez język polski próbując dobić jakoś do tych wymaganych 250 słów Big Grin

Myślę, że teraz poprawiona wersja powinna być dobra Wink
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#4
Niech będzie! 

Twoja postać trafia do domu Godryka Gryffindora

Na serwerze zgłoś się za pomocą komendy /helpop Zaakceptowano mi kartę [link], aby otrzymać odpowiednią rangę.

Dopisze, że obecnie trwają magiczne wakacje. Rok szkolny w Hogwarcie rozpoczyna się 17 maja, więc cała gra toczy się w magicznej wiosce - Hogsmeade. Powodzenia w grze!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.