Witaj!

Karta postaci Alex Edwards - Uczeń Klasa 1
Alex_Travers1
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2020
2
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Alex Edwards

[Obrazek: uyzabcpuynm11.png]


STATUS KRWI
25%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Oxford, Magdalen Street

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę inteligentna, lubiłam czytać dużo książek jako dziecko ale od momentu kiedy dowiedziałam się o magii od dziadka pokochałam quidditch i pojedynkowanie. Lubię być centrum uwagi i sobie żartować ale trudno sobie radzę z ktrytyką, prawdopodobnie ponieważ mam 25% status krwi i chce zawsze udowodnić że to że mam rodziców mugoli nie zmienia lub obniża moich magicznych umiejętności.

HISTORIA POSTACI:
Moji rodzice byli mugolami, ojciec pracował jako trener drużyny rugby i matka była nauczycielką. Kiedy miałam dziesięć lat mój dziadek, który się mnie opiekował większość czasu, powiedział mi prawdę o tych małych „wypadkach” które powodowałam jak byłam szczęśliwa albo zdeterminowana.
Kiedy mialam jedenascie lat, dostalam oczekiwany list , bylam bardzo szczesliwa i prawie odrazu wybralam sie z dziadkiem na ulice Pokotna aby kupic rzeczy. Tam dziadek kupil mi ksaizki itd ,czarna sowe oraz miotle (ktora zatrzymal na tymczas). U Olivandera wybrala mnie  12 1/4 calowa, jesionowa rozdzka z wloknem ze smoczego serca. Potem wybralam sie na peron 9 3/4 i odjechalam do Hogwartu. 
Dowiedzialam sie o serwarze przez Google. 
Przeczytalam i zrozumialam Regulamin. 
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#2
Kolego widze ze trzbea popracowac też tak miałem, jeśli chcesz mogę ci pomóc pisz na discordzie 
CzłowiekWyjątek#1621
Zordin
Czarodziej




Posty: 46
Tematy: 2
Kwi 2020
10
Hufflepuff
#3
Jacob Farrel napisał(a): (27.04.2020 17:29)Kolego widze ze trzbea popracowac też tak miałem, jeśli chcesz mogę ci pomóc pisz na discordzie 
CzłowiekWyjątek#1621
Szanujmy się, ale jesteś ostatnią osobą, która może komuś udzielać rady odnośnie KP.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#4
Akceptuję.
Gryffindor.
Alex_Travers1
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2020
2
#5
Durandil napisał(a): (29.04.2020 01:03)Akceptuję.
Gryffindor.
 Dziękuję! Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.