Witaj!

Karta postaci Alicia Sparrow - Uczeń Klasa 1
MortenaBlack
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Alicia Sparrow
[Obrazek: ZMkCW-_0kYJm900CXvpcPyv2XkLk6bdTrGEgL_MV...LA0O6X3wQA]


STATUS KRWI
75%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
London, The Boltons 19

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Z charakteru jestem bardzo porywcza i nie lubi stać w jednym miejscu. Lubie uczyć się nowych rzeczy, ale wole robić to sama. Nie czytam książek chyba że muszę, uważam że to strata czasu. Lubie się bawić oraz jestem bardzo pewna siebie. Czasami jednak mam chwile w których wstydzę się. Jestem sprytna ale mądra to raczej nie jestem. Jestem osobą leniwą ale też bardzo sprawiedliwą. Nie lubię patrzeć jak ktoś cierpi. Nie okłamuje przyjaciół  i jestem wobec nich szczera. Często lubię odciąć się od ludzi. Idę w tedy do lasu i nie obchodzą mnie w tedy inni.

HISTORIA POSTACI:
Gdy się urodziłam moi rodzice bardzo się ucieszyli. Oboje byli czarodziejami. Moja matka Christina pracuje w Departamencie Kontroli Nad Magicznymi Stworzeniami a mój ojciec Christopher w biurze Wyszukiwania i Oswajania Smoków. Od małego miałam bliski kontakt z różnymi stworzeniami oraz od małego miałam zostać czarodziejem. Rodzice opowiadali mi dużo o świecie magii i o ich nauce w Hogwarcie. Jak byłam zła często różne przedmioty lewitowaly obok mnie. Pewnego razu gdy byłam na placu zabaw bawiłam się w piaskownicy. Koło mnie przysiadł się jakiś chłopiec. Mialam w tedy chyba z 5 lat. Zaczął mnie obrażać. Bardzo się w tedy zdenerwowałam i nie chcący nasyłałam na niego wiaderko z piaskiem. On zdziwiony zaczął płakać, a ja z rodzicami musiałam wyjechać z miasta. Tak się to zaczęło. Z biegiem lat rodzice uczyli mnie o świecie magii jeszcze więcej.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#2
Akceptuję!
Twoja postać trafia do Slytherinu!
Zgłoś się na serwerze po rangę, wysyłając link do karty postaci za pomocą komendy /helpop. Życzę miłej gry!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.