Witaj!

KP Elizabeth Wilson [1OOC]
Lucija
Czarodziej




Posty: 15
Tematy: 5
Mar 2020
12
Slytherin
#1
[Obrazek: ylCgaTJ.png]
𝓟𝓸𝓭𝓼𝓽𝓪𝔀𝓸𝔀𝓮 𝓘𝓷𝓯𝓸𝓻𝓶𝓪𝓬𝓳𝓮:
Wiek: 14
Stosunek Do Mugoli: Neutralny 
Krew Czarodziei: Pół Krwii
Miejsce Urodzenia: Szpital Św Munga W Anglii
Klasa: [1OOC]
Dom w Hogwarcie: Slytherin
 
 
𝓒𝓱𝓪𝓻𝓪𝓴𝓽𝓮𝓻 𝓟𝓸𝓼𝓽𝓪𝓬𝓲:
Elizabeth Jest Dosyć Przebiegłą dziewczyną. o ciekawym charakterze :
Po pierwsze Dziewczynka wiele przecierpiała w życiu ponieważ w jej domu nie było za wiele miłości
a sami rodzice dosyć mocno się kłócili aż do ich śmierci. To wykształtowało w niej dziwną osobowość
po pierwsze Elizabeth Jest bardzo przebiegła i potrafi unikać problemów żeby nie wywoływać kłótni niestety jak już będą i nie jest w stanie nad nimi zapanować wpływa ta na nią w strasznym stopniu przez to stała się jednocześnie bardzo wrażliwą osobniczką. Elizabeth Nie jest szczególnie odważna unika problemów w możliwie przebiegły sposób. Bohaterka ta Jest też miła i kochana ale tylko dla osób które naprawdę polubi takto jest raczej Twarda I oschła. Elizabeth Też jest inteligentna ale nie w tak wysokim stopniu żeby osiągać niesamowite oceny ze wszystkiego.
wyprzedza pewne fakty zanim się coś stanie ona ma w jakimś stopniu parę możliwych scenariuszy 
rozwiązań i możliwych problemów. 
 
 
𝓦𝔂𝓰𝓵ą𝓭 𝓟𝓸𝓼𝓽𝓪𝓬𝓲:
Elizabeth Jest niską dziewczynką o długich brązowych włosach. Eli ma jasną karnacje
i Niebieskie zdradzieckie Oczy. Eliza Jest Średniej Wysokości nie jest ani wysoka ani niska.
Eliza Zazwyczaj Chodzi energicznie a pojawia się najczęsciej W szacie Domu albo W zielonym Sweterku w Czarne Paski.Lub w białym Sweterku i Jeansach. Zazwyczaj Opiera się o ścianę albo coś czyta.
 
 
𝓗𝓲𝓼𝓽𝓸𝓻𝓲𝓪 𝓟𝓸𝓼𝓽𝓪𝓬𝓲:
Elizabeth Nie miała szczęścia urodzić się w domu miłości... W jej domu Rodzice ciągle walczyli o pieniądze i o własne ego w jej domu to właśnie Ojciec był czarodziejem i to właśnie ojciec chociaż trochę zwracał na nią uwagę. Elizabeth żyła sobie tak bardzo długo mimo swojego przyjaznego wyglądu nie mogła się odnaleźć przy ludziach w dorosłych widziała wroga a innych dzieci nie potrafiła zrozumieć. Elizabeth Bardzo szybko stała się samodzielna, ponieważ rodzice nieszczególnie się nią opiekowali robiła sobie wszystko sama uczyła się dla siebie i myślała dla siebie. Eli Miała oczywiście kilku przyjaciół, których musiała odstawić na bok przez Magiczny świat, ale trzeba rozwinąć tę kwestię więc Kiedy Eliza Skończyła 9 lat jak wszystkie inne ważne dni Spędziła sama jednak tego dnia między rodzicami wybuchła Najsilniejsza kłótnia, której nie umiała uniknąć nie dotyczyła jej czy kogolwiek innego chodziło tylko o pieniądze i władze. Elizabeth Była bardzo przestraszona w tedy jej moc objawiła się po raz pierwszy Kiedy wszystkie pluszaki zaczęły lewitować. Następnie do pokoju wszedł Tata, Który chciał pożegnać się z córką jednak kiedy zobaczył co robi jedynie zamknął drzwi i wytłumaczył jej co się dzieje od tamtej chwili mama też musiała się dowiedzieć tata nie opowiadał za wiele o nowym świecie magii którą dziewczynka była tak zainteresowana. W dniu 11 Urodzin przyjechała do nich babcia taty, Która chciała poznać osobowość nowej czarodziejki w rodzinie Wilsonów Babcia to polubiła nawet dziewczynkę jednak i tak nie była to miłość po prostu okazywała jej szacunek ale nie dawała opieki i tym podobnych. był wieczór a babcia razem z rodziną czekała na List kiedy przez otwarte okno nagle wleciała sowa zostawiła list w rękach Eli i odleciała Odpakowała sobie list i była szczęśliwa Kilka dni później Babcia Zawiozła ją na pokątną i wytłumaczyła co ma kupić i gdzie, a następnie poszła do karczmy. Sama dziewczynka dostała pieniądze i zrobiła zakupy kilkanaście dni później Tata zawiózł dziewczynkę i otworzył jej nowy świat. Niewiele później Okazało się, że jej rodzice zginęli w niewiadomy sposób najprawdopodobniej w wypadku. a Eliz Musiała przeprowadzić Się do babci, która wtedy już tylko dawała jej szacunek i tłumaczyła co i jak w domu.  Niestety jak to w życiu bywa babcia była chora i zmarła niecałe pół roku po tym
 
 
𝓒𝓲𝓮𝓴𝓪𝔀𝓸𝓼𝓽𝓴𝓲/𝓘𝓷𝓯𝓸𝓻𝓶𝓪𝓬𝓳𝓮 𝓓𝓸𝓽𝓪𝓴𝓸𝔀𝓮:
Patronus: Puchacz Śnieżny 
Ain Eingarp: Elizabeth z rodziną pełną miłości 
Bogin: Ciało Z Ciężkimi Ranami 
Zapach Amortencji: Drzewo I Czekolada
Rodzina: 
Matka Susan Wilson 
Ojciec Charles Wilson  
Babcia Strona Taty: Mia Wilson (Babcia nie wźięła nazwiska męża)✞ 
Dziadek Strona Taty: Johnatan Birdflick  ✞ 
Babcia Strona Mamy: Anne Lio ✞ 
Dziadek Strona Mamy Augustus Lio 
 
 
𝓡𝓮𝓵𝓪𝓬𝓳𝓮:
Rose Bayyers - Rose Jest Jak Nowa rodzina i Siostra Daje mi miłość i przyjaźń której od zawsze
tak pragnęłam w swoim życiu jest dla mnie jedną z najważniejszych osób w życiu nie wiem co bym bez niej zrobiła.
 
Charles Bones- Charles to jedna z najwspanialszych osób, jakie mogłam poznać mimo jego 
Czasem chamskiego charakteru uwielbiam go i kocham spędzać z nim czas przy nim nie jest nudno i zawsze jest o czym pogadać mimo tego, że nie rozumie czasem swoich i innych emocji.
 
Lizavieta Dauhava - Liz jest wspaniałą dziewczyną pełną Energi i kimś, komu można ufać mimo jej wybuchowego i energicznego charakteru jest moją przyjaciółką i najodważniejszą dziewczyną, jaką znam niech świat się jej ukłoni
 
Aurora Mallory - Aurora To jedna z najbliższych mi przyjaciół mam z nią jeden pokój i jest naprawdę kochana i pomocna jest to przyjaciółka, której można powierzyć nawet największe sekrety i mieć pewność, że ich nie wyda
 
Tony Jones- Tony Jest jednym z najmilszych chłopaków, jakich znam mimo jego charakteru i umiejętności pakowania się w kłopoty zawsze jest pomocny i chętny do pomocy i odrobienia swoich win Tony to przykład z którego można brać
 
Regis Moretti - Regis jest ciekawą osóbką której jeszcze nie rozpracowałam jest dla mnie zagadką i czymś ciekawym jest miły i pomocny, a jednocześnie tajemniczy i cichy Traktuje go jak przyjaciela w końcu jedna EKIPA
 
Zayan Riddley - Aktualnie jedna z najważniejszych osób w całym moim życiu liczy się dla mnie bardziej niż nie jedna osóbka
 
Nathan Kenwey- Nathan To ślizgon którego nie wiadomo czy można szanować jest wierny i kochany zawsze wierzy w sprawiedliwość, a jednocześnie tajemniczy i cichy krążą słuchy, że ma kartel i nie wiadomo czy można mu ufać.
 
Godelot Margel -Złyyyy człowiek złyyy
 
Max Bayyers- Max to Brat Rose Szanuje go, ale nie znam
Jacob Farrel- Nie posiada czegoś takiego jak skrucha nie wiem co o nim sądzić jest Dziwny i przygłupi, a jednocześnie czasem miły myślę, że jest psychopatą podobno kogoś zabił jest Dziwny i nic go nie obchodzi 
 
Keira Maguire - Wspaniała Osóbka Pełna Odwagi. Nigdy się nie poddaje i jest jedną z osób z której można brać przykład Keira Jest kochana mimo tego że nie wymawia "R" jest jedną z najukochańszych osób to Heart
 
Mia Flores- Mia to jedna z moich najlepszych przyjaciółek mimo tego, że jest skryta bardzo ją lubię ponieważ wiem że nigdy nas nie zdradzi i jest nam wierna i mogę jej ufać bez granic 
 
Emily Madison - Trochę tęsknie miłego latania w piekle 
Sebascân
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 4
Lip 2019
27
#2
Piękne przyjaciółko Heart
ShrekLich
Czarodziej




Posty: 47
Tematy: 7
Wrz 2018
73
Gryffindor
#3
Cudna karta, chociaż szkoda, że tyle traum ma po feriach.
Tajemniczy jegomość, który porzucił przeszłość.
_Rose_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2020
2
#4
Mega to napisałaś Heart
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#5
Lucija napisał(a): (18.04.2020 13:56)Patronus: Sowa Biała

ale jak to biała?
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#6
Jacob Farrel- Nie posiada czegoś takiego jak skrucha nie wiem co o nim sądzić jest Dziwny i przygłupi, a jednocześnie czasem miły myślę, że jest psychopatą podobno kogoś zabił jest Dziwny i nic go nie obchodzi  Smile
XDD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.