Witaj!

Iris Snowflake [Do weryfikacji]
Yoon
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Lip 2017

#1
[Obrazek: g3D9xaxbzMJI1IiUxWFAlhaXOkyfpl4drJkt8PR2...eaa0Jz9O57]
Data i Miejsce urodzenia
5 kwietnia ‘70, Londyn
Status Krwi
75%
Dom w Hogwarcie
--------------------------------------------------------------------------------------------
Charakter
Iris to bardzo optymistyczna osoba, jak większość członków jej rodziny. Zazwyczaj chodzi uśmiechnięta od ucha do ucha i pociesza wszystkich dookoła. Z każdym chce utrzymywać pozytywne relacje, co sprawia, że ma licznych przyjaciół, których kocha bezgranicznie, jak rodzinę. Bardzo łatwo jest zdobyć zaufanie dziewczynki, co czasem doprowadza ją do niemiłych zdarzeń. Ale co zrobić, taka już jest i raczej nikt tego nie zmieni. Kiedy jest mowa o cierpliwej osobie, napewno nie chodzi o Iris. Nie lubi długo czekać, ani też nie ma cierpliwości do układania małych elementów, przez co zawsze prosi brata o zrobienie za nią tego typu rzeczy. Uwielbia pomagać, możnaby rzec, że sprawia jej to przyjemność. Radość osoby spowodowana uczynkiem dziewczynki to najlepsze co może ją spotkać. Kocha zwierzęta, z czego wynika fakt, że nie potrafiłaby żadnego skrzywdzić. Gdy ktoś krzywdzi rośliny ma lekkie poczucie, że je to boli. Brat zawsze wybija jej to z głowy, bo "to są rośliny, nie mają układu nerwowego", ale co on tam wie? Przecież jest w jej wieku. Może to on się myli...? Lubi rozwiązywać konflikty i rozwiązywać różnego rodzaju zagadki. Zawsze dąży do równości i sprawiedliwości, bo nikt nie jest lepszy od nikogo.
Wygląd
[Obrazek: YESp82QzzUimUuyXCSl9Foddm3rGGpRJGOKHHB0q...N1-Ngwy2QD]
Iris jest zwyczajną dziewczynką pod względem wyglądu, ma swoją prostą zwyczajną posture jak to 11 latka. Dziewczynka posiada jasnobrązowe włosy które zazwyczaj są związane w zwykłą wysoką kitkę, ma ona niewielkie czoło gdzie niżej znajdują się zwyczajne proste brewki zaś pod nimi widać oczy dziewczynki które są w odcieni szarości, co jest cechą rodu Snowflake. Iris ma nieduży z lekka zadarty nosek oraz średniej wielkości usta co idealnie komponuje się z resztą jej twarzy której cera jest dość podobna do reszty członków rodu. Dziewczynkę zazwyczaj widać w zwyczajnych prostych strojach a na prawym nadgarstku widać jedną łańcuszkową bransoletkę w kolorze srebrnym.
Historia
Pamiętniczku! Dziś opowiem może troszkę swojej historii! Także urodziłam się 5 kwietnia '70 roku wraz z moim bratem Arthurem w szpitalu Świętego Munga w Londynie, rodzice opowiadali że ja krzyczałam na cały szpital a mój braciak siedział cichutko co zupełnie mnie nie dziwi! Oczywiście cała rodzina zjawiła się szybko w szpitalu by nas zobaczyć, to nawet urocze. Po kilku dniach wróciliśmy do domku i wiedliśmy sobie spokojne życie jako takie maluchy które tylko jedzą i śpią, dopiero kilka lat później zaczęliśmy z Arthurem robić ciekawsze rzeczy niż spanie i jedzenie! Następnie było chyba objawienie mocy mojego brata... Ale to moja historia więc przejdźmy do mojego objawienia mocy, stało się to jak miałam już kilka dobrych latek i stało się to gdy pewnego cudownego poranka,jedliśmy sobie śniadanko i na talerzu był ostatni z tościków i oczywistym było że z braciszkiem będziemy o niego walczyć! Gdy tym razem wygrał to się tak zdenerwowałam że wszystko co było na stole zaczęło lewitować a tościk przyleciał zaraz do mnie, rodzice troszkę poddziwieni sytuacją ale nadal z uśmiechem na mnie spoglądali! I jakoś to przeleciało aż do naszych 11 urodzin, smacznie sobie wtedy spałam aż nagle przybiegł Arthur który mnie obudził i mówił coś o jakimś liście, oczywiście dopiero po paru chwilach zrozumiałam o co mu chodzi i zaraz zbiegłam za nim, był to list z HOGWARTU, tak bardzo się cieszyłam że wreszcie tam będę i będę mogła się uczyć tylu fascynujących rzeczy, potem przyjechała reszta rodzinki i spędziliśmy w super sposób swoje urodzinki! W ogóle dowiedzieliśmy się że wakacje spędzimy w magicznej wiosce u Cioci Luny i Wujaszka Gryffina, bardzo się na to cieszę ponieważ nie miałam nigdy okazji w takiej być! To tyle mój pamiętniczku, do następnego wpisu!
------------------------------------------------------------------------------------------------
Zainteresowania
-Uwielbia przyrodę
- Interesuje się astronomią oraz magicznymi stworzeniami.
- Jest bardzo niecierpliwą osóbką.
- W przyszłości chce zostać znanym astronomem.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Rodzina
- Arthur Snowflake [Bluesae] - Brat
- Hope Snowflake [Galiciae] - Kuzynka
- Valentine Snowflake [Lodomeriae] - Kuzyn
- Griffin Snowflake [ Dimitrius] - Wuj
- Luna Snowflake [Miuriel] - Ciotka
- Aurora Snowflake [IC] - Matka
- Lionel Snowflake [IC] - Ojciec
Relacje
Wkrótce
-------------------------------------------------------------------------------------------------
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Ślicznie. Akceptuję. Postać trafia do Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.