Witaj!

~ Hogwarcka Rozgłośnia Radiowa
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#1
[Obrazek: yFoIvRZNhCjPIE3Z5u7swT1NKONkHKnD9ooKet_9...xA-hYCZgPj]
 
OPIEKUN
Archibald Wright [Ymyria]
(DC: Narreid#6111)
 
KAPITAN
Ravi Bandyopadhyay [Zgrywus]
(DC: Calek#2541)
 
PREZENTERZY
Esther Khan [Nahrees]
Narcissa Lestrange [Serpente]
Regis Moretti [MEV]
Ivan Fillanore [Barnaba607]
 
REKRUTACJA:
Zadajmy sobie jedno pytanie.. Czy słyszycie tą ciszę na szkolnych korytarzach? Hogwarcka Rozgłośnia Radiowa ucichła, niczym uczniowie podczas egzaminów. Mam na to radę. Pewnie myślisz sobie, że to głupia robota lub po prostu się boisz.. To nic strasznego - wystarczy zbliżyć się do mikrofonu i popłynąć przez całą audycję.

Czy ja się nadaję? Drzwi są otwarte dla każdego, dosłownie. Wystarczy, że będziesz miał pomysł na swoje audycje. Co takiego można robić podczas tych audycji? Cóż.. Konkursy zawsze poruszają widownią i zmuszają ich do słuchania. Oczywiście nie tylko konkursami świat rozgłośni żyje. Pamiętaj, że twoje zainteresowania mogą pomóc innym. Lubisz stworzenia? Opowiedz o nich. Jesteś niepoprawnie polityczną plotkarą i lubisz węszyć? To praca idealnie dla ciebie. Nie bój się postawić pierwszego kroku, bo możesz okazać się tym najlepszym!

Przełamie lody i co dalej, będę coś z tego miał/a? Za odwagę nie będę nagradzać  tylko zegarkami, jak to już w zwyczaju bywa. Dla uczniów, którzy sumiennie będą pracować trzymam asa w rękawie. Wystarczy w siebie uwierzyć.

Tak naprawdę wystarczy zgłosić się do opiekuna rozgłośni i ustalić z nim termin rekrutacyjny. Nie ma czego się obawiać, w końcu to Archibald Wright. 
 
(Jeżeli ktoś będzie chciał się zgłosić, wyżej macie podany discord do mnie!)
 
REKRUTACJA: OFF
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Skład gotowy, widzimy się w pierwszy tydzień szkoły!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.