Witaj!

Karta postaci Drake Walters - Uczeń Klasa 1
_Dagon
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2017
3
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Drake Walters

[Obrazek: oawxMok.png]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Street 15

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Mój bohater to młody buntownik dążący do spełnienia własnych celów, ale nie zapomina też o innych i zawsze w razie potrzeby pomaga słabszym i potrzebującym pomocy. Jest on odważnym i szukającym ciągle to nowych przygód chłopakiem. Lubi zawierać nowe znajomości i zyskiwać co raz większe ilości przyjaciół. Jest bardzo mądry, ale też miły. Czasem można go porównać do bohatera, który chce wszystkich chronić nawet za cenę własnego życia. Oprócz tego straszny z niego bałaganiarz, oraz mam zamiłowanie do nocnej aktywności, a po za tym mam czasami skłonność do lekkiego przeklinania, ale to rzadko.Drake charakteryzuje się też tym że jest spóźnialski i brak mu poczucia czasu, przez to nie raz spóźniał się na urodziny swojej ciotki.Młody Walters często był uparty, przez co miał małe zatarcia ze swoją ciocią.

HISTORIA POSTACI:
Urodził 14 kwietnia 2049 w Szpitalu św. Tomasza w Londynie. Przed pójściem do Hogwartu Drake dorastał u swojej cioci Ellen Walters odkąd stracił swoich rodziców (Steven' a i Jane)w wypadku samolotowym. Od tamtej pory przebywał u swojej cioci, która była aurorem i nie za często bywała w domu. A on często zostawał w domu sam ze swoją opiekunką Marry, która w pewien sposób zastępowała mu matkę, Przy niej mógł poczuć miłość rodzica do dziecka, choć było to złudne uczucie, bo gdy ukończył pięć lat opiekunka Marry opuściła dom młodego Walters'a. W dzień jego piątych urodzin ciotka wyjawiła mu prawdę o jego rodzicach, co się z nimi stało, dlaczego nie ma ich już z nimi. Od tego czasu Drake poprzysiągł, że stanie się najsilniejszym czarodziejem na świecie, aby ani jego, ani nikogo innego nie spotkał ten sam los co jego rodziców, czyli okrutna śmierć. W wieku 6 lat ciocia Ellen zabrała go do Dziurawego Kotła, bo miała tam ważną sprawę do załatwienia. Zostawiła Drake'a samego na chwilę, w tamtym momencie chłopak był bardzo nieśmiały i bał się obcych. Aż w pewnej chwili młody chłopak zamknął oczy, a lampy wokół niego zgasły, a w dodatku w pokoju dziwnym trafem zaczął wiać mocny, porywisty wiatr, który w dziwny sposób chronił Drake'a. Chłopak nie był zdziwiony, bo wcześniej też zdarzały mu się takie akcje, ale w tamtym momencie czuł że to zjawisko stało się silniejsze i że jego moc magiczna rośnie z każdym dniem. Kiedy jego ciocia go zobaczyła, przytuliła go mówiąc, że na pewno zostanie silnym czarodziejem jak jego ojciec, w tym momencie wiatr zniknął, a lampy znów się zapaliły. Wszyscy w barze byli zdziwieni widząc tak młodego czarodzieja władającego wiatrem. Od tej pory do 11 roku życia uczył się pilnie, aby w przyszłości rozpocząć prawdziwą naukę w Hogwarcie i wraz z ukończeniem 11 lat do domu Walters'ów zawitała biało-czarna sowa z listem do Hogwartu zaadresowanym do Drake'a . Młody Walters był niesamowicie szczęśliwy, że dostał się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Dzięki temu mógł dalej dążyć do swojego celu oraz po raz pierwszy odwiedzić ulice pokątną, gdzie wszędzie można było zobaczyć magię w różnych postaciach oraz kupić potrzebne przybory i podręczniki do szkoły w Hogwarcie. Drake po raz pierwszy raz widział w życiu tyle magii w jednym miejscu, po za tym że ciocia wiele razy pokazywała mu kilka prostych sztuczek.Po za kupie potrzebnych rzeczy Drake udał się z ciocią Ellen na peron 9 3/4. Wtedy Drake rozpoczął swoją przygodę w Hogwarcie, a co będzie dalej dowiemy się nie długo
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#2
Przepraszam że tu tak piszę, ale co to za moda na bycie siwym typu Geralt z Rivi
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
MrNimbus
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Maj 2020
3
#3
nie wiem, chyba to Drake Walters-Thargaryen
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#4
Yudka napisał(a): (11.05.2020 18:13)Przepraszam że tu tak piszę, ale co to za moda na bycie siwym typu Geralt z Rivi

Bo chcemy zabijać potwory!
_Dagon
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2017
3
#5
Yudka
Byłem młodym siwym gościem na serwerze już 2 lata temu, a i ta postać istnieje tylko sprawdzałem nowy system podań. Tongue Tongue
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#6
_Dagon napisał(a): (11.05.2020 22:00)Yudka
Byłem młodym siwym gościem na serwerze już 2 lata temu, a i ta postać istnieje tylko sprawdzałem nowy system podań. Tongue Tongue
Ta wiem odkryłem to za pomocą "Kolegów" którzy mi powiedzieli i w sumie to dziwnie bo ostatnio widzę często siwych 1ooc
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#7
Z tego co widzę, masz już taką postać - klik. Możesz wrócić do gry na niej, bądź stworzyć całkowicie nową. 
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.