Witaj!

Prorok Codzienny #30 - Czy prostytucja jest moralna?
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów




Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
402
Gryffindor
#1
[Obrazek: FJFEp2e.png]
ROZPRAWIAMY O PROSTYTUCJI
Przyjrzyjmy się nieco temu staremu jak świat zawodowi i ludziom, którzy korzystają z usług tak zwanych kurtyzan, bądź ulicznic. Zastanówmy się jaki profil człowieka rysuję nam się w głowie, kiedy myślimy o osobie korzystającej z takich usług. Zapewne wielu z was powie, że musi być to osoba, która ma problemy, nie może sobie poradzić w życiu, czy nawet jest nieudacznikiem, oblechem i zboczeńcem. Tylko czy takie obelgi pasują do znanego wszystkim działacza społecznego - Lorina Yrella? Chyba nikt nie przypuszczałby, że ten ułożony i wszystkim dobrze znany czarodziej korzysta z usług prostytutek. Porozmawialiśmy z młodą dziewczyną, która zauważona w Trzech Miotłach w towarzystwie Yrella, przyznała się, że ten zapłacił jej za za usługi seksualne, które mu oferowała. ,,Nie znamy się dobrze, ale wiedziałam, że jest kimś ważnym w MM" - mówi dziewczyna. ,,Nie mogłam mu odmówić, pochodzę z biednej mugolskiej rodziny i to jedyny sposób, w który mogę zarabiać na życie. Nie mogę sobie pozwolić na odrzucanie klientów". Dziewczyna po skończonym wywiadzie poprosiła nas, żebyśmy nie udostępniali jej nazwiska, dla jej własnego bezpieczeństwa. Co grozi tej pokrzywdzonej przez życie młodej osobie? Możliwe jest, że ma to związek z jej klientem.
Zastanowiliśmy się wspólnie co mogło być powodem, dla którego szanowany i czystokrwisty czarodziej zaczął korzystać z usług prostytutek mugolskiego pochodzenia? Czyżby powodem była niedawna śmierć jego przyjaciela - Arona Lestrange? Czy to właśnie ona wywołała w nim tak duży stres, który potrzebował zaspokoić?
Wizualizacja proroka codziennego:



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.