Witaj!

Karta postaci Georg Evans - Uczeń Klasa 1
Kubsonek01
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Georg Evans

[Obrazek: yV7xDtj]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Sheffield, Garden St 15

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Moja postać jest mieszanką dwóch światów. Jednego dnia może być miłą, uprzejmą i kochaną osobą lecz gdy ktoś zdenerwuje ją potrafi wybuchnąć i to w najmniej oczekiwanym momencie. Na co dzień jest przyjazną osobą dla ludzi i chętnie zawiera nowe znajomości. Chętnie także uczy się nowych rzeczy które zazwyczaj przyswajają mu się łatwo i z większością nie ma problemów.

HISTORIA POSTACI:
Moim pomysłem na postać jest odgrywanie jej jak najlepiej tylko potrafię. Mam nietuzinkowe pomysły dlatego nie chciałbym zdradzać już wszystkiego na sam początek lecz jednym z głównych pomysłów na moją postać jest podtrzymanie rodzinnego biznesu ojca łącząc go z odrobiną magii. Ojcem mojej postaci był zwykły stolarz z Glasgow który pracował u siebie w warsztacie i wykonywał głównie rzeczy na zamówienie. Matką była zaś pielęgniarka z Londynu która zajmowała się chorymi. Moja postać o świecie magii dowiedziała się zupełnie przez przypadek ponieważ pewnego dnia bawiąc się na placu zabaw nieopodal domu zauważył dziwne zjawiska atmosferyczne i błyski niedaleko placu. Postanowił sprawdzić co to mogło być więc poszedł i zobaczył mężczyznę który bronił się przed atakiem dwóch bandytów. Szybko schował się za murek tak aby nikt go nie zauważył i nagle zobaczył jak jeden z mężczyzn chwycił za różdżkę i obalił bandytów. Po chwili mężczyzna zauważył małego chłopca który chował się za murkiem i podszedł do niego mówiąc mu, że kiedyś też może będzie na jego miejscu i odszedł. Mały Georg nie marnował czasu i postanowił ćwiczyć i ćwiczyć próbował różnych rzeczy żeby tylko zostać czarodziejem aż nagle po 3 tygodniach prób był już bardzo zniechęcony tym wszystkim i miał już powoli dość tego lecz po chwili zjawił się ten sam mężczyzna którego widział niedaleko placu zabaw i był bardzo zdziwiony tym lecz mężczyzna podszedł do niego i powiedział że widział go chowającego się za murkiem i powiedział mu żeby to wszystko zostało między nimi i kiedyś on też będzie taki. Po chwili mężczyzna odszedł a mały Georg bardzo się ucieszył słysząc słowa mężczyzny i po chwili Georg odnalazł w sobie cząstkę magii.
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#2
Moja karta też nie jest najlepsza ale mam kilka rad:
1.Opisz wygląd swojej postaci
2.Lepiej żeby postać nie znała magii przed dołączeniem do hogwartu
3.podoba mi się fakt objawienia mocy lecz nie był on przy żadnych emocjach możesz dopisać że wtedy chłopak był bardzo szczęśliwy 
4.nie wydaje mi się żeby mały chłopak
 wiedział jak wygląda różdżką oraz jak się nią posługiwać 

Popraw ją a na pewno będzie troszkę lepiej  <3
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#3
WSTRZYMUJĘ!

1. Nazwisko Evans jest nazwiskiem kanonicznym. Takowego używałą matka Harrego Pottera. Na serwerze należy mieć na takie nazwiska zgody. Po prostu je zmień na inne.

2. Wygląd postaci jest tutaj konieczny. Najłatwiej jest dodać zdjęcie przez imgur.com. W razie problemów możesz do mnie napisać na discordzie [Narreid#6111]

3. Na serwerze będziesz musiał zapracować na uzyskanie biznesu ojca. Niestety nie dajemy nic za darmo, ponieważ gracze zbyt bardzo by to wykorzystywali.

4. Śpiewka z czarodziejem kompletnie mi tutaj nie pasuje. W momencie, kiedy użyje magii na mugolach, powinno już o tym wiedzieć ministerstwo magii. Wątek do usunięcia. + Chłopak może się dowiedzieć o swojej mocy magicznej przez objawienie. Odbywa się to zazwyczaj, kiedy dziecko jest pod wpływem bardzo silnych emocji, np. smutek, żal, szczęście, strach.

5. Jeżeli twoja postać była półkrwi, to któreś z rodziców musiało wiedzieć coś o świecie magicznym. 

3 dni, 3 szanse
W razie problemów możesz do mnie pisać. Powodzenia!
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#4
3 dni minęły, podanie zostaje odrzucone!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.