Witaj!

Gazeta Czytacza [Z ostatniej chwili] Sekrety Hogwartu Ujawnione!
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#1
[Obrazek: ornament-2108367_960_720.png]
Wywiad z Stellą White
 

  Redaktor: Witam bardzo serdecznie w naszych skromnych redakcyjnych progach. Na początek pozwoli Pani, że zapytam o posadę Dyrektora Hogwartu. 

Stella: Witam Pana redaktora i witam wszystkich czytaczy gazety czytacza. Proszę śmiało pytać o co Pan tylko chce.



Redaktor: Czy po przejęciu przez Panią posady dyrektor szkoły możemy liczyć na to, że szkoła będzie w końcu bezpiecznym i lepszym miejscem dla uczniów?

Stella: Oczywiście, że tak. W tym roku przygotowaliśmy dla uczniów naprawdę wiele atrakcji i nowości z którymi nie mieli wcześniej do czynienia. Bezpieczeństwo w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie zawsze jest stawiane na pierwszym miejscu przez każdego pracownika w murach zamku. Mam nadzieje, że kadra którą udało mi się skompletować dołoży razem ze mną wszelkich starań żeby szkoła funkcjonowała tak jak należy. Po ostatnim roku nie możemy sobie pozwolić na jakieś niedociągnięcia oraz wpadki.



Redaktor: Jakie atrakcje będą w tym roku dostępna dla uczniów szkoły?

Stella: Nie mogę za dużo zdradzić, jednak wszystko jest planowane przez członków kadry i kalendarz z wydarzeniami na zbliżający się rok pęka w szwach. Oczywiście, zachęcam też uczniów do proponowania swoich pomysłów, które chcieliby zrealizować podczas roku szkolnego. Szkoła to nie tylko miejsce w którym uczymy się przygotowanych programów nauczania, a też miejsce w którym rozwijamy swoje zainteresowania i umiejętności. W tym też wszystkie zabawy i tradycje związane z naszą magiczną społecznością.

Redaktor: Czy zasady w Hogwarcie będą zmienione?

Stella: Szkoła funkcjonuje na pewnych zasadach już od wieków, tych zasad żaden dyrektor nie ma prawa zmieniać. Jednak pomniejsze zasady na pewno ulegną zmianie w zależności od sytuacji jaka będzie wymagała tych zmian. Na ten moment wielkiego reformowania funkcjonowania szkoły nie przewiduje, chociaż tak jak mówię.. kilka zasad może się zmienić z czasem.



Redaktor: Czy rodzina świętuje, że została Pani dyrektor jednej z najlepszych szkół magii i czarodziejstwa na świecie?

Stella: Rodzina najlepiej wychodzi na zdjęciach panie redaktorze. Kocham ją całym swoim sercem ale nigdy nie było u nas wskazane przesadne gratulowanie i świętowanie z osiągniętych sukcesów. W końcu może to przynieść pecha w którymś momencie albo zawrócić w głowie spoczywanie na laurach. Najpewniej moja rodzina się ucieszyła, a niektórzy pogratulowali mi awansu. Nic spektakularnego się nie stało w gronie rodzinnym.



Redaktor: Chce Pani żeby pozostali członkowie rodziny mogli cieszyć się takimi sukcesami jak Pani?

Stella: Tak jak każdy rodzic, życzę każdemu żyjącemu członkowi mojej rodziny jak najlepiej. Jednak ciężka praca i droga prowadząca do celu, a  nie na skróty nie jest do pominięcia. Życzę każdemu czarodziejowi żeby mógł zdobyć swoje wymarzone K2 przez ciężką prace i determinacje. Nic nie przychodzi sami - wszystko ma swoją cenę.

Redaktor: Myślę, że to na tyle, dziękuję za wywiad.

Stella: Rozumiem, bardzo przyjemna rozmowa. Życzę wszystkim czytaczom miłego dnia i przypominam, że za niedługo wracamy do szkoły! Do zobaczenia. 

 [Obrazek: 33414.gif]



Informacje na temat Gazety

Wiadomość dla wszystkich uczniów Hogwartu. Od września, Gazeta Czytacza zostanie sprzedawana w Hogwarcie regularnie, gazeta będzie na zamówienie, za 1 knuta! Dziękujemy Pani Stelli za pozwolenie!
[Obrazek: hogwart.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.