Witaj!

Karta postaci Peter Sprake - Uczeń Klasa 1
Marr
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Peter Sprake

[Obrazek: iW6z51l.png]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
York, wolvistone ave 11

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
jestem osobą inteligentniejszą od innych.gdy większość moich rówieśników biegało na podwórku, ja grałem w szachy z ojcem i spędzałem dużo czasu w bibliotece,
jestem osobą oczytaną, szanuje poglądy ludzi, uznaje się za bardzo kreatywną i szczerą osobę, jestem nieśmiały i nieufny wobec nowo poznanych ludzi, wierze że wszyscy ludzi są równi.

HISTORIA POSTACI:
Peter urodził się w Yorku na ul wolvistone ave 11 w rodzinie Półkrwi jego matka Emma jest czarodziejem, a ojciec ma na imię Henry. Rodzinie jego są nadopiekuńczy i przez to Peter zamiast bawić się z innymi dziećmi, miał prywatne lekcje gry na skrzypcach. Ojciec żeby zapewnić mu zajęcie grał z nim w szach. Gdy Peter podrósł spędzał całe dnie spędzał w bibliotece czytając książki. Przez to Peter uważa się za mądrzejszy od innych i jest strasznie zadufany w sobie,Ojciec stał się dla niego najlepszym przyjacielem, za to znienawidził matkę ponieważ nie spędzała z nim czasu i jak tylko był to miała pretensje do nie go ze jest. Gdy miał 8 lat Ojciec musiał wyjechać z powodów rozwodu i mały Peter został sam z matką która nie poświęcała mu zbyt dużo czasu. Peter stał się wredny i prawie nigdy się nie uśmiechał.Po zostaniu się rodziców opiekował się nim babcia która mieszkała z nim i jego Matką. Chłopak mając 10 urodziny pokłócił się z Matką i w tedy się tak zdenerwował że kubek eksplodował na kilka kawałeczków. Matka przez to wydarzenie zaczęła go bardziej szanować.W wieku 11 urodzin przyleciała sowa z wiadomością że Peter dostał się do szkoły magi i czarodziejstwa w hogwarcie. W dni odjazdu Chłopka do szkoły wraz z babcią i matką poszli kupisz wszystkie potrzebne przybory do szkoły na ulicy pokątnej. Później wybrali się na peron 9 i 3/4 i Peter wsiadł do pociągu który zabrał go do szkoły magi i czarodziejstwa.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#2
Akcpetuję.
Twoja postać trafia do Ravenclaw!
Zgłoś się po range na serwerze, wysyłając link do karty postaci za pomocą komendy /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.