Witaj!

Karta postaci Melanie Moon - Uczeń Klasa 1
Avcia
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Lis 2016

#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Melanie Moon

[Obrazek: MC7U0pM]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Cambridge, Fen Causeway 5

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Melanie to słodka, kochająca muzykę dziewczynka...jednak kiedy ktoś stanie jej na drodze zamienia się o 180 stopni i z milutkiej, niezdarnej dziewczynki zamienia się w wredną, pyskatą i niezwykle sprytną dziewczynę. Ma przepiękny głos, który stara się ukryć przed innymi, bo boi się krytyki a zarazem gardzi nią. Kiedy ktoś powie w jej stronę coś co urazi ją, albo kogoś z jej bliskich zamieni życie tej osoby w istne piekło. Litość? Melanie nie zna takiego słowa. Spryt to potęga zaraz za bólem.

HISTORIA POSTACI:
Mój ojciec wychował mnie sam, matka odeszła od nas jak byłam jeszcze smarkatym dzieckiem. Mieszkamy w dość dużym domu w Londynie, ale pochodzimy z Korei. Mój ojciec w poszukiwaniu lepszego życia, spokoju od ciągłego biegu we Francji, przyleciał do Londynu i poznał tam moją matkę. Zakochali się w sobie i tak pojawiłam się ja. Nie byłam spokojnym dzieckiem, racze narwanym i strasznie upierdliwym. Kiedy zostawiła nas ta kobieta, mój tata został sam i było mu trudno zajmować się i mną, domem i pracą w ministerstwie. Zatrudnił więc gosposie i nianię w jednym. Maria była dla mnie starszą siostrą i ciągle jest. Pamiętam jak nie chciała dać mi lodów na obiad, kazała mi jeść szpinak więc tak się zdenerwowałam, że rozbiłam talerze w kuchni i sprawiłam, że lody przyleciały do mnie. I to był moment kiedy wyszło na jaw, że odziedziczyłam po swoich rodzicach magiczne moce. Kiedy skończyłam 11 lat przyleciała do mnie sowa z listem z Hogwartu. Tata był tak podekscytowany listem, że od razu zabrał mnie na ulicę pokątną na zakupy, wszystko stało się inne i zostałam zapoznana z magicznym światem.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
축가해요! Slytherin
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#3
ola566 napisał(a): (18.05.2020 12:04)축가해요! Slytherin
Ale chińskie śmieszne znaczki
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#4
polecam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.