Witaj!

Karta postaci Charles Stevens - Uczeń Klasa 1
Twoja_doktor69
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Charles Stevens

[Obrazek: qe468qc]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, 5 Dorset Street

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Hufflepuff

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą spokojną niż szaleć z przyjaciółmi wole przeczytać książke pijąc herbatę w deszczowe dni. Moją ulubioną pora roku jest jesień uwielbiam deszcz za oknem opadające liście i wycieczki do lasu zbierając kasztany, żołędzie itp. Zawsze miałem marzenie by mieć domek nad rzeką w lesie z małym ale pięknym ogródkiem

HISTORIA POSTACI:
wychowywałem się w bogatej rodzinie mój tata był szefem firmy marketingowej a mama projektantką mody mieszkała z nami babcia po śmierci dziadka stała się jeszcze dziwniejsza niż zwykle mówiła coś pod nosem o jakimś volarcie voldercie czy czymś takim zacząłem się niepokoić spędzałem z nią więcej czasu, w porze obiadowej gdy rodziców nie było w domu przygotowałem obiad dla mnie i dla babci gdy już usiedliśmy do stołu babcia popatrzyła się na łyżke i stało się coś bardzo dziwnego bez niczyjej pomocy łyżka zaczęła lewitować strasznie się przestraszyłem, po obiedzie poszedłem do pokoju i chciałem zobaczyć czy mam to coś co moja babcia popatrzyłem na długopis i stało się to samo co w przypadku mojej babci długopis lewitował gdy rodzice przyszli do domu powiedziałem o tym co się stało oni mnie wyśmieli i powiedzieli że magia nie istnieje po rozmowie tata powiedział że mi wierzy bo on sam jest czarodziejem nie mogłem w to uwierzyć następnego dnia gdy byłem na balkonie przyleciała sowa z listem w pysku na liście było napisane moje nazwisko i coś z ministerstwa magii byłem strasznie podekscytowany dowiedziałem się że jestem czarodziejem
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#2
Wstrzymuję.
Zmień objawienie mocy. Jest to wydarzenie nagłe, występujące pod wpływem silnych emocji twojej postaci, więc nie polega na tym że chłopak zaczął się w coś wpatrywać, a to zaczyna latać. List do Hogwartu przychodzi kiedy postać kończy 11 lat, a nie kiedy dowiaduję się o magii, popraw to. Kolejny punkt to interpunkcja, historia jest napisana w jednym zdaniu, więc dodaj przecinki, kropki i duże litery. Będzie to wtedy o wiele bardziej czytelne.
3 dni, 3 szanse na poprawę.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#3
Odrzucam.
Czas na poprawę niestety minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.