Witaj!

Karta postaci Daniel Lifelin - Uczeń Klasa 1
DandikPandik
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 6
Maj 2020
2
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Daniel Lifelin



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, short street

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Jestem silnym dzieckiem, które przeżyło śmierć własnej mamy i innych części rodziny. Jestem odważny i lubie pomagac tatie. I chciałbym być tak dobry jak moja mama . Lubie zielarstwo i eliksiry. Mam brązowe włosy i zielone oczy od mojej matki. Wysoka postawa i Ciało bardziej chudsze. Lubi kolor niebieski.  Byl bardzo nie ufny siebie. Lubi kozaczyc jako Draco Malfoy i jego wada to slaba pamiec. Nie umie sie przyznac do winy. Umie dobrze po Polsku i po Czesku. I lubie noszic kaptur na Głowie. 

HISTORIA POSTACI:
Daniel Lifelin urodził się 18 lipca 2070 roku w szpitalu św. Munga w Londynie.
Jego matka zmarla w walce z smokami w roce 2076.  Matka byla czarodziejem a tata byl mugolem. Jego brat tez chcial byc czarodziejem. Byl to grzeczny i silny chlopiec.
Nie lubił pomagać tacie na polu. Miał też 3 letniego brata Młodszego. Jak mial 9 lat to
Rozpoczął pomaganie tacie na polu i polubil zielarstwo. Jego tata zawsze ostrzegal jakby uwazal na smoki bo sa niebiezpieczne i agresywne. Jednego dnia jak pracowal na polu zaatakowal go wielki smok bal sie i nie byl sobie ufny ze ucieknie, jak zamknal oczy to go zaatakowal smok ogniem i ten zgasl  i on uciekl i dostal wiare w siebie. Pewnego dnia jak mial 11 urodziny usłyszał jakiś dźwięk jak poszedl na balkon to widzial sowe ktora mu daje list gdzie jest napisane "Zostajesz nowym uczniem Hogwartu" i on skakal po calym domu. Gdy poinformował tatie i bratu  o liście to wszyscy udali się na ulice pokątną, aby zakupić potrzebne rzeczy które zostały zapisane w liście. Gdy  miał wszystko co było mu potrzeba to tata odprowadzili Daniela na peron 9 i 3/4, pożegnał się z nim i z bratem i wsiadł do pociągu. Właśnie tak zaczęła się przygoda Daniela ze światem czarodziejów.
#PRACA CZECHA
DandikPandik
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 6
Maj 2020
2
#2
I lubi kozaczyc jako Draco Malfoy i jego wada to slaba pamiec
#PRACA CZECHA
slabe orto
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#3
Harry Potter nie miał w fabule orków. Feniksy występują niezwykle rzadko, dzikie feniksy zamieszkują wysokie szczyty a nie doliny w pobliżu siedzib ludzkich więc prawie uratowanie chłopca przez feniksa graniczyłoby z cudem - popraw te fragmenty. Dopisz również moment odkrycia mocy magicznych i który z rodziców był czarodziejem. Wątek edytuj zamiast tworzyć nowy!
Wstrzymane
DandikPandik
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 6
Maj 2020
2
#4
smoki mogom byc bo jak napisalem przedtem orki to mi chodzilo o trolly
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#5
Oboje rodziców nie mogło być czarodziejami, jeżeli czystość krwi wynosi 50%, wybierz jedno z nich. Rozwiń też wygląd postaci.
Dalej wstrzymane.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#6
Uwielbiam te postać
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#7
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moją Kartę Postaci. [Link do KP].
DandikPandik
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 6
Maj 2020
2
#8
Mojom postać ?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.