Witaj!

Karta postaci Jacob Bateman - Uczeń Klasa 1
HubiRex
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Maj 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Jacob Bateman



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Baker Street 7

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę inteligentną, powyżej średniej. W dzieciństwie nie grałem w piłkę nożną i inne sporty (zasad większości nie rozumiem), lecz siedziałem we własnym pokoju i czytałem. Jestem pewny siebie i spokojny, choć czasem mnie ponosi. Czasem lekceważę innych, lecz zazwyczaj jestem miły i przyjacielski.

HISTORIA POSTACI:
O magii dowiedziałem się w wieku 5 lat, gdy rodzice oznajmili mi że są czarodziejami. Ojciec (jak się później dowiedziałem) pracował w ministerstwie Magii jako Auror, a matka prowadziła własną kwiaciarnię na Pokątnej. O Hogwarcie dowiedziałem się mając 9 lat, jednocześnie dowiadując się, że najewniej to tam będę się uczył za 2 lata. Tydzień później rodzice zabrali mnie na plażę. W nocy wymknąłem się potajemnie popływać, gdy nagle spora fala zaczęła płynąć do brzegu. Chciałem uciekać, lecz byłem zbyt przerażony by się ruszyć. Gdy fala była tuż przede mną, skuliłem się, a po chwili byłem w ramionach rodziców. Okazało się, że obudzili się chwilę po tym, jak wyszedłem, i wszystko widzeli. Gdy pokazali mi piasek na plaży, zobaczyłem, że wszędzie był zmoczony przez falę. Wszędzie- poza miejscem gdzie stałem, tam była połać suchego pisaku. Opowiedzieli, jak przez to, że uwolniła się moja moc, fala rozsunęła się lekko na dwoje. Gdy w wieku 11 lat otrzymałem list z Hogwartu, byłem przeszczęśliwy, a rodzice wniebowzięci.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Niech będzie, że akceptuję. Trochę to niezbyt realne, że czarodzieje przez 5 lat ukrywali przed dzieckiem kim są zajmując się jednocześnie magią. 

Postać trafia do Ravenclaw.
Zgłoś się po rangę na serwerze za pomocą komendy /helpop Moja karta została zaakceptowana [link]. Miłej gry życzę! 

(Na discordzie hapla w zakładce #witaj masz link do serwera Hapel-IC, na którym znajdziesz inne dodatkowe informacje odnośnie Twojego domu. Oczywiście po wybraniu odpowiedniej rangi!)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.