Witaj!

Karta postaci Milo Slavey - Uczeń Klasa 1
MiloDumbledore
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Maj 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Milo Slavey

[Obrazek: s]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Slough , Mallbox Street 2

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą odważną , mężną , jestem lojalny wobec moich rówieśników i uczciwy. Jestem punktualny , można mi zaufać pod każdym pozorem i jestem prawdomówny. Chcę się uczyć i być najlepszym czarodziejem jakiego zaznał świat.

HISTORIA POSTACI:
Mój tata był mugolem zaś moja matka czarownicą . Urodziłem się w Slough na uliczce Mallbox Street . Rodzice od dziecka mówili abym nie zadawał się z innymi dziećmi dla swojego bezpieczeństwa . Pewnego razu w wieku 10 lat wracałem z szkoły w Slough do domu , jednak coś ciągle wydawało mi się obce. Miałem wrażenie że ktoś mnie śledzi , ale nikogo wokół mnie nie bylo. Nagle zza rogu wyszli bandziory z mojej szkoły którzy wyjątkowo mnie nie lubili ponieważ nie spełniałem ich usług. Podeszli do mnie i rozkazali abym oddał im swoje kieszonkowe. Ja odrzekłem że nie zamierzam im nic dawać a po chwili zdenerwowali się i postanowili mnie pobić gdy ruszyli do mnie automatycznie z chęci i zakończenia ich udziałów na młodszych osobach zdenerwowałem się i wrzuciłem ich siłą telepatii i telekinezy do tutejszych ścieków . Bandziory już nigdy do mnie nie zagadały i na korytarzu mnie omijali szerokim łukiem szepcząc ''TEN DZIWNY'' .
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#2
Wstrzymuję.
Jak na razie niestety nie mogę przepuścić twojej karty. Przede wszystkim rozpisz charakter i historię swojej postaci. Zmień również objawienie mocy, bo strzelanie ogniem z rąk w kuzyna niekoniecznie mi pasuję. Pamiętaj że objawienie występuje nagle, pod wpływem silnych emocji twojej postaci.
3 dni, 3 szansę na poprawę.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#3
Odrzucam.
Czas na poprawę niestety minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.