Witaj!

APELACJA WojownikYoutuba
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę:Manon
Powód nałożenia kary:Wykorzystywanie bugów w grze
Czas trwania kary:Jeszcze 1 dzien

Opis sytuacji:Raz na treningu postaci w Quidditcha, zabrałem miotłe szkolną i ją zchowałem do enderchesta i mi nie znikła
Argumentacja:Nie wiedziałem że tak się da, sam powiedziałem jak to się stało, czyli sam się przyznałem, po za tym nigdy nie miałem takiej sytuacji, nikt inny mi nie zwrócił uwagi, tylko od razu dostałem bana, prosiłem, ale na nic, dostałem tego bana nawet, bez żadnej podstawy, skoro sam się przyznałem, sam wyjaśniłem co trzeba poprawić, czyli w jakimś sensie, nawet pomogłem, i chciałbym chociaż ten jeden dzień mniej żebym już miał unbana, bo to troche bez sensu, nadawanie od razu bana, i po za tym gdy sam pomagałem i się przyznałem.
Zordin
Czarodziej




Posty: 46
Tematy: 2
Kwi 2020
10
Hufflepuff
#2
Jestem na NIE! Poczekaj ten 1 dzień i tak karę dostałeś wyjątkowo krótką bo wzięli pod uwagę że jesteś jeszcze świeżakiem, tak jak ja

Cytat:1. Wykorzystanie błędów w grze do uzyskania przewagi nad innymi graczami, przekazanie informacji o błędzie innym graczom w celu wykluczenia ich z rozgrywki lub ujawnienia sposobu wykorzystania błędu, omijanie zabezpieczeń gry, wykorzystywanie ograniczeń dla celów oszustwa lub utajnienie błędu:
a) pierwsze wykroczenie: blokada konta na 7 dni.
b) kolejne wykroczenie: kasacja konta na serwerze.
c) kontynuowanie procederu: stała blokada konta na serwerze.

A dostałeś mniejszą karę niż powinieneś dostać za pierwsze wykroczenie

//Pecie: +20% za mini-moderowanie
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#3
Zordin napisał(a): (27.04.2020 18:10)Jestem na NIE! Poczekaj ten 1 dzień i tak karę dostałeś wyjątkowo krótką bo wzięli pod uwagę że jesteś jeszcze świeżakiem, tak jak ja
Kolego aj tego bana mam już 3 dni Smile
Zordin
Czarodziej




Posty: 46
Tematy: 2
Kwi 2020
10
Hufflepuff
#4
Jacob Farrel napisał(a): (27.04.2020 18:15)Kolego aj tego bana mam już 3 dni

Zordin napisał(a): (27.04.2020 18:10)
Cytat:1. Wykorzystanie błędów w grze do uzyskania przewagi nad innymi graczami, przekazanie informacji o błędzie innym graczom w celu wykluczenia ich z rozgrywki lub ujawnienia sposobu wykorzystania błędu, omijanie zabezpieczeń gry, wykorzystywanie ograniczeń dla celów oszustwa lub utajnienie błędu:
a) pierwsze wykroczenie: blokada konta na 7 dni.
b) kolejne wykroczenie: kasacja konta na serwerze.
c) kontynuowanie procederu: stała blokada konta na serwerze.
A dostałeś mniejszą karę niż powinieneś dostać za pierwsze wykroczenie
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#5
Zordin napisał(a): (27.04.2020 18:10)Jestem na NIE! Poczekaj ten 1 dzień i tak karę dostałeś wyjątkowo krótką bo wzięli pod uwagę że jesteś jeszcze świeżakiem, tak jak ja

Cytat:1. Wykorzystanie błędów w grze do uzyskania przewagi nad innymi graczami, przekazanie informacji o błędzie innym graczom w celu wykluczenia ich z rozgrywki lub ujawnienia sposobu wykorzystania błędu, omijanie zabezpieczeń gry, wykorzystywanie ograniczeń dla celów oszustwa lub utajnienie błędu:
a) pierwsze wykroczenie: blokada konta na 7 dni.
b) kolejne wykroczenie: kasacja konta na serwerze.
c) kontynuowanie procederu: stała blokada konta na serwerze.

A dostałeś mniejszą karę niż powinieneś dostać za pierwsze wykroczenie
ojojojoj, ja nie dostałem blokady tylko, bana na ip Smile
Zordin
Czarodziej




Posty: 46
Tematy: 2
Kwi 2020
10
Hufflepuff
#6
ja już skończyłem, jestem na NIE. Dziękuję!
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#7
Zordin napisał(a): (27.04.2020 18:27)ja już skończyłem, jestem na NIE. Dziękuję!
Lol, super że jesteś na nie?
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#8
Ban krotszy niz 7 dni nie podlega apelacji

Zamykam i przenosze



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.