Witaj!

[APELACJA] Vipera
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę: Em411 
Powód nałożenia kary: Mieszanie OOC Z IC 
Czas trwania kary: Perm 
Opis sytuacji: Znaczy sprawa nie została mi przedstawiona a ni nic. Domyślam się, że chodzi o to że unikałem jednej osoby lub o czarna listę na dc slytherin i pewnie za wcześniejsze mieszanie OOC z IC 

Argumentacja: 
1. Co do czarnej liste na dc slytherin to zostali tam wpisani większość osób ze slytherinu. Jednym słowem każda osoba, która złamała regulamin w ty lub wcześniejszym roku. Oczywiście chamskie odzywki na korytarzach też w to wliczyłem. W sumie to żależało mi na tym, by zrobić opis bardziej niż czarna listę, by jako opiekun mieć wszystko ładnie rozpisane. 

2. Unikanie gracza - Olivera unikałem z powód OOC jedynie, a IC mógł normalnie do mnie przyjść bo powiedziałem mu, że nie mma z tym żadnych problemów. Powiedziałem, że spotkanie odwołam, ale zostało odwołane z przyczyn IC dlatego iż klasa [3OOC] miała lekcje. Potym, że jako iż w OOC szukuje się do ślubu w rodzinie nie mam czasu za bardzo to dlatego uznałem, że zrobię coś bardziej głębszego czyli wezmę na solidny opierdiel osoby które łamia reglamin a informacje ogólne dam na ogłoszeniach, by wszyscy mogli sobie ostatecznie zobaczyć.

3. Nie wiem czy chodzi tu o inną sprawę, ale racze nie... bo ja ostatnio w sumie nikomu krzywdy nie robiłem. Dlatego myślę, że tu chodzi o te dwie sprawy jak już. W sumie to jeżeli już naprawdę chcecie się mnie pozbyć to zostawcie mi nauczyciela zielarstwa.. w sumie nie zależy mi na niczym tylko na uczeniu zielarstwa, bo to jedyne co kocham najbardziej. Jak nie chcecie to nawet moge zrezygnować z opiekunaa slytherin skoro uważacie, że tak mieszam OOC z IC. Hapel to w sumie całe moje życie, bo każdy wie ile tutaj spędzałem momentów... cos czuje, że ta apeclaja nie przejdzie, ale jednak no.. szkoda by odejść. Bo jednak do końca nie działałem na szkode hapel, a jedynie czasem irytowałem inne osoby. Sam Em411 zwróciłeś się kilka razy z prośbą do mnie o coś... w sumie to chyba będzie jedyna apelacja,bo jak stracę wszystko na swoich postaciach, to nie wiem czy sens jest wracać jeszcze.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji na 1 MK chociaż.

[Wrzucam za Vipera, ponieważ ma bana na forum.]
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
prosze dajcie mmu unbana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
viper wroc
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#3
Wydaje mi się, że w dużej mierze chodzi o sytuację na konfie Munga i ogóle tego, co tam robiłeś. Ewelina czytała czat i to co pisaliśmy, nie bez powodu zostałeś zdegradowany, więc w sumie nie mam pojęcia dlaczego się do tego nie odniosłeś, sugerując jednocześnie, że "nic nie zrobiłeś". Zapewne było tego więcej, jednak oczywiście nie o wszystkim wiem, warto by było do takich sytuacji się odnieść, podczas pisania apelacji. 
A tak poza tym, moim zdaniem, już tak szczerze, nie sądzę, aby unban był dobrym pomysłem. Wydaje mi się, że mimo wszystko Viperowi przyda się jakaś przerwa, a dawanie mu unbana nie sprawi, że pozbędzie się "uzależnienia". 
Niech zastanowi się nad tym co robił, jeżeli tak mu zależy, niech sam do tego dojdzie.
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#4
vipera wystarczysz. masz w sobie cały świat, wszystko, czego trzeba. w idealnych proporcjach. twój organizm, każda komórka twojego ciała dąży do równowagi. nawet jeśli dziś jest źle, za chwilę będzie inaczej. oddychaj, obserwuj, nie bój się. wystarczysz.
Karkaru
Czarodziej




Posty: 56
Tematy: 11
Lis 2018
86
Slytherin
#5
Nie ma drugiej takiej pomocnej osoby! UNBANA MU prosze!
TWGO
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 7
Lip 2019
34
Slytherin
#6
Przypominam że przerwa dla vipera nie była by czasowa a jest to perm do końca. Ja jestem za unbanem, a przynajmniej za mniejszeniem wyroku z perma do 2 tygodni bana OOC
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#7
https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=21202

Odświeżam
Rebelianci się szykują
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#8
don't even try hapel administration
pdw
Sebascân
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 4
Lip 2019
27
#9
Również jestem za aby znieść perma. 2/3 tygodnie ooc bana w zupełności by wystarczyło!
_Starcourt_
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Sie 2019
8
#10
Znaczy dla mnie perm mógłby być zniesiony,  ale
Jednak przerwa Viperkowi z 2/3 tygodnie
By się przydała!❤️



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.