Witaj!

Elena Iwanienko
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#1
Heart 
[Obrazek: hZHMql1.png]
  
`-- list Eleny Iwanienko do samej siebie, rok nieokreślony.`
"Droga Eleno,
Nawet nie wyobrażasz sobie jak dziwnie jest mi pisać do samej siebie, ale w świetle ostatnich wydarzeń... Wiem, że będzie to konieczne, a w przyszłości może i posłuży jako miła pamiątka. Nie wiem też od czego zacząć, tyle wydarzyło się w ostatnim czasie. Nie wszystko było dobre, ale było konieczne, byś mogła na zawsze pozostać sobą. Przeprowadzka, ucieczka, aż w końcu udało znaleźć Ci się twoją oazę spokoju i coś, co daje Ci dużo szczęścia. Mam nadzieję, że z biegiem lat będziesz postrzegać to dokładnie w tym samym świetle i nie pozwolisz sobie tego odebrać.
No cóż, chyba chciałam Ci głównie przekazać, żebyś nigdy się nie poddawała - Tak, jak robisz to teraz. Twoja postawa zawsze pozwalała wszystkim innym na działanie, byłaś ich przykładem, godnym do naśladowania i pewnego rodzaju autorytetem. Dbaj o siebie i nie pozwól nikomu Cię zatrzymać, zrujnować marzeń, do których tak dzielnie dążysz. Jesteś silna i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Zawsze walcz o swoje i nie pozwól strachowi przejąć kontroli nad twoimi działaniami. Broń się, jeśli zajdzie taka potrzeba i wprowadź swój ostateczny cios. Zasługujesz na szczęście, na to, na czym Ci tak bardzo zależy. Jesteś i zawsze będziesz wspaniałą osobą, która zawsze służy pomocną dłonią i dobrą radą.
Niech dorosłość i próby innych zawładnięcia nad Twoją przyszłością Cię nie stłumią. Podążaj za tym, co uważasz za słuszne. Już na zawsze,
Elena, Twoja młoda mentorka, która nie pozwoli podjąć Ci złej decyzji."
   
   
    
`-- fragment niewysłanego listu Eleny Iwanienko do Luciusa Lestrange, rok '81.`
"Nie wiem, czy powinnam, ale z drugiej strony, gdybyśmy w ten sposób zastanawiali się nad każdą rzeczą, którą wspólnie zrobiliśmy, równie dobrze moglibyśmy z nimi się pożegnać. To dziwne, ale jednocześnie miłe, jak spokojnie i bezpiecznie czuje się w Twoim towarzystwie. Jakbyśmy znali się całe życie, a ja mogłabym polegać na Tobie w każdej sprawie. To dzięki Tobie w tej wielkiej szkole mogłam bliżej zapoznać się z tak wspaniałymi osobami i stworzyć z nimi niewyobrażalnie mocne więzi.
Coś między nami jest Luciusie i sam musisz to przyznać. Każda chwila z Tobą jest niezapomniania i cieszę się, że mogę mieć przy sobie kogoś takiego jak Ty. Mam tylko nadzieję, że pisząc do Ciebie ten list, niczego nie zepsuję. Nie chcę czuć się przy Tobie obco, czy niezręcznie. Boję się, że to, co czuję w głębi serca, może wszystko zniszczyć, ale jednocześnie wiem, że długo z tym sekretem nie wytrzymam. 
Twoja, mam nadzieję, przyjaciółka, Elena."
    
   
   
`-- fragment listu Eleny Iwanienko do Aviana Iwanienko, rok '82.`
"Nie bój się Avianie. Już dawno rozmawiałam z rodzicami na temat Twojej przyszłej szkoły i w tym jesteśmy wszyscy zgodni - Już niedługo zabiorą Cię stamtąd i zamieszkamy razem w Wielkiej Brytanii. W miejscu, gdzie będziesz mógł zrealizować każde marzenie, które tylko przyjdzie Ci do głowy bez obaw o to, jak źle może zostać potraktowane. W miejscu, gdzie będziesz mógł w końcu być sobą, braciszku.
Oczekuję Cię z niecierpliwością. Daj jeszcze znać co i jak, zaczęłam się bardziej martwić."
    
   
   
`-- fragment niewysłanego listu Eleny Iwanienko do Kliniki Munga, rok '83.`
"Imię i nazwisko: Elena Iwanienko.
Wiek stażysty: rocznik '68.
Dlaczego chciałbyś dostać się na staż: Moja wiedza odnośnie magicznej medycyny sięga samego dna, a każda chęć pomocy, czy rzucenia zaklęcia z tej dziedziny, wywołuje u mnie pewnego rodzaju strach i myśl, że od razu się nie powiedzie. Widząc zaangażowanie innych, to jak bardzo chcą się uczyć zaklęć i jak często potrafią coś sobie zrobić, wymusiło u mnie pewnego rodzaju chęć przemiany. Nie chcę patrzeć, jak cierpią przez moją nieporadność, jak bardzo potrafię się zestresować i wszystko tylko pogorszyć. Mam nadzieję, że na stażu nauczę się radzić sobie ze strachem i stresem związanym z medycyną i w końcu - Będę umiała pomóc w potrzebie tym, których kocham."
  
  
  
`- fragment listu Eleny Iwanienko do Nephthys Shafiq, rok '84.`
"Szanowna pani Nephthys Shafiq, piszę do pani w sprawie ogłoszenia dotyczącego pracy w teatrze, jako aktor.
Widząc je, niezmiernie się ucieszyłam, ponieważ niemalże od zawsze kształciłam się w dziedzinach artystycznych, rozwijając tym samym swoje pasje, w których na pewno znajdzie się śpiew i taniec. Co prawda samo aktorstwo, jako umiejętność, na własnej skórze poznałam dopiero za czasów szkolnych, uczęszczając na kółko teatralne i biorąc udział w różnych ćwiczeniach przygotowujących do występów na scenie. Jestem jednak zdania, że będzie to najmniejszy problem, ponieważ wszystko w tym zakresie, zawsze przychodziło mi dość łatwo. 
Moją przyszłość chciałabym właśnie powiązać z aktorstwem, śpiewem, ponieważ czuję się w tym, jak, przysłowiowo, ryba w wodzie. I to była rzecz, o której marzyłam już jako dziecko i do której starałam się dążyć przez następne lata swojego życia. Odkąd pamiętam, śpiewałam na bankietach dla gości, które urządzali moi rodzice, jeszcze kiedy mieszkałam razem z nimi w Rosji. Zaszczepili we mnie do tego pasję, a szkoda byłoby z niej nie skorzystać w dorosłym życiu, skoro na pewno przydałaby się w jakimś stopniu - A przynajmniej mam taką nadzieję. Jestem przygotowana i wyuczona podstaw, a nawet własnej techniki, które z przyjemnością będę prezentować na scenie, jeśli już zdecyduje się mnie pani przyjąć.

Z wyrazami szacunku, Elena Iwanienko."
  
   
   
[Obrazek: ezgif-7-a60eb628a709.gif]
  
   
   

ALEKSIEJ I AWGUSTINA  I W A N I E N K O
Rodzina, zaufanie, miłość. \\ From now on
These eyes will not be
Blinded by the lights.
  
AVIAN  I W A N I E N K O
Rodzina, zaufanie, troska. \\ I remember that night
I just might regret that night
From the rest of my days.
  
IRINA  I W A N I E N K O
Rodzina, niezrozumienie, szacunek. \\ I never thought
I was someone who
Would take the wrong turn.
  
LUCIUS  L E S T R A N G E
Zaufanie, bezpieczeństwo, miłość. \\ Ain't mountain high enough
Ain't no valley low enough
Ain't no river wide enough
To keep me from getting to you.
  
LENA  M E A D D L
Zaufanie, zmieszanie, przyjaźń. \\ Don't say a word 
While we danced
With the devil.
  
TENEBRIS  S P E L L M A N
Zaufanie, zrozumienie, przyjaźń. \\ Friend, please
Remove your hands
From over your eyes.
  
GUDRUN  L A V E N H A R T
Zaufanie, troska, niepewność. \\ If teardrops could be bottled
There'd be swimming pools
Filled by models.
   
TIMOTHY  L E S T R A N G E
Zmieszanie, niepewność, oczekiwania. \\ You told me I could trust you
Don't lie
I could really use it.
  
  
  
========OOC========
Wizerunek: Zoia Mossour.
Postać odgrywana od: [25.05.2020]
Nick: nanikore.
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#2
Akceptuję!
Postać trafia do Slytherinu hihihi

Edit Danon: HPP ZABRANE
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#3
hej aktualizacja
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#4
O cześć Fallon
Sebascân
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 4
Lip 2019
27
#5
Mammm teee mooooc mam te moooc
Czesc julcia wspaniala kp
Durandil
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 199
Tematy: 15
Gru 2018
78
#6
czy ty właśnei powiedziałaś że nie lubisz koni
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#7
kochana



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.