Witaj!

Karta postaci John Barrow - Uczeń Klasa 1
Zako
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
John Barrow

[Obrazek: oxrcXG9]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
New York, NY 10153

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę o średnim ilorazie inteligencji, mimo zapału do czytania książek nigdy nie ciągnęło mnie do nauki, zdecydowanie bardziej wolałem bawić się życiem i latać z kumplami niż poświęcając czas na szkołę , lubię jednak od czasu do czasu usiąść przy kominku i poczytać nieco z różnych dziedzin nauki.
Jestem też osobą bardzo miłą i zawsze można liczyć na moją pomoc.

HISTORIA POSTACI:
Mieszkam z rodzicami w małym mieszkanku odkąd pamiętam. Oboje z moich rodziców są czarodziejami. Umiejętności magiczne ukazały się u mnie w wieku 6 lat, gdy przypadkiem zamieniłem ogon naszego kota w świński. On tamtej pory wszystkiego o świecie magii uczyła mnie babcia gdyż  rodzice nie mieli czasu pracując niemal całe dnie na targu sprzedając rzeczy magiczne. Często tez podróżowali w celu znalezienia jak najrzadszych dzieł i artefaktów do umieszczenia na naszym ulicznym bazarku. Aktualnie znam podstawy zaklęć więc mam nadzieje, że gdy już otrzymam róźdżkę to nauka pójdzie mi szybko. Czytałem  też dużo o słynnym Quidditchu i marze aby kiedyś spróbować w niego zagrać. 
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Akceptuję jednak usuń ostatnie zdanie z historii, bo ma się ono nijak do postaci. 

Twoja postać trafia do domu Hufflepuff.

Zgłoś się na serwerze po odpowiednią rangę używając komendy /helpop Zaakceptowano mi kartę [link]. Miłej gry!

(Na discordzie hapla w zakładce #witaj masz link do serwera Hapel-IC, na którym znajdziesz inne dodatkowe informacje odnośnie Twojego domu. Oczywiście po wybraniu odpowiedniej rangi! Jeśli potrzebujesz pomocy możesz się skontaktować ze mną na discordzie lub z kimś z domu właśnie na tym serwerze.)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.