Witaj!

Karta postaci Jean Sunrise - Uczeń Klasa 1
Talka
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Maj 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Jean Sunrise

[Obrazek: ef3r8qH.jpg]


STATUS KRWI
0%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Bankfoot

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Od kiedy pamiętam zamiast towarzystwa ludzi wolałam dobrą książkę, ciepłą herbatę oraz miękki koc. W miarę możliwości wolałam unikać ludzi, ponieważ lubię kontrolę i spokój a Ci jak mi się wydaje są bardzo nieprzewidywalni. Jednakże nie zawsze ich unikam, bowiem jak każdy bywam czasami samotna i potrzebuję towarzystwa. Chociaż to zdarza się niezwykle rzadko dzięki mojej wrodzonej kreatywności, która pozwala mi w świetny sposób samej sobie zorganizować czas. Nie lubię być zamykana w ramy, lubię swobodę i oryginalność, cenię sobie wolność, która według mnie zapewnia mi największe bezpieczeństwo. Bardzo szybko oceniam ludzi i klasyfikuję według własnych kryteriów - niezwykle rzadko w dobry sposób. Czasami zbyt szybko się denerwuję a gdy to się dzieje staję się szczera do bólu a czasami nawet złośliwa. Niektórzy mówią, że jestem piekielnie inteligenta i to mnie zgubi, a ja im zawsze zaprzeczam - wątpię by inteligencja mogła kogoś zgubić. Bywam zwolenniczką niepopularnych teorii.

HISTORIA POSTACI:
Jean jest czarownicą pochodzenia mugolskiego, tak więc wszystko co związane z magią jest dla niej całkowitą nowością. Można śmiało sobie wyobrazić jakie poruszenie wniknęło z tego gdy okazało się jakie zdolności posiada najmłodsza w rodzinie Jean. Jednak aby wszystko dobrze opowiedzieć należy się cofnąć do samego początku.

Jean przyszła na świat w lokalnym szpitalu dokładnie jedenaście lat temu przy akompaniamencie jęków swojej rodzicielki. Trzecia już z kolei z powodu starszego rodzeństwa uniknęła błędów początkujących rodziców, co znacząco odbiło się na poziomie jej wychowania oraz poznania świata. Nigdy nie miała powodów do zmartwień oraz do narzekania. Dobrze zarabiający rodzice byli wstanie bez problemu zapewnić jej wszystkie podstawowe oraz te bardziej niecodzienne potrzeby. W szkole radziła sobie świetnie, w kontaktach międzyludzkich dużo gorzej. Większą część życia spotykały ją dość dziwne zdarzenia, o których raczej nie wspominała nikomu, dopiero list z Hogwartu wyjaśnił jej nieco. A co konkretnie jej się zdarzało? Dla przykładu raz podczas powrotu ze szkoły złapała ją potworna ulewa, Jean miała przy sobie ważne szkolne dokumenty, które niewątpliwie uległy by zniszczeniu. Bardzo ją zdenerwował fakt że być może utraci je z powodu rozmycia deszczem, lecz gdy Jean przekraczała próg domu była całkiem sucha a dokumenty były w nienaruszonym stanie. Raz rozbiła mamie jej ulubiony wazon, bardzo się wystraszyła możliwych konsekwencji swojego czynu lecz mimo to postanowiła się przyznać. Gdy jej mama poszła obejrzeć wazon to okazało się że naprawił się i nie było śladu po wcześniejszych uszkodzeniach.

Gdy Jean została powiadomiona o przyjęciu do Hogwartu jej babcia opowiedziała jej ciekawą historię. Mianowicie pamiętała ona ze swojego dzieciństwa jakoby jej prababcia miała podobne do Jean zdolności i identyfikowała się jako czarownica. Jednakże nie miała wiedzy czy ktokolwiek więcej w rodzinie posiadał taki dar. Być może praprababcia Jean była charłakiem co spowodowało zaniknięcie czarodziejstwa w rodzinie.

Plan Jean na najbliższy czas jest oczywisty, poznać jak najbliżej niezwykły świat magii a być może zostać w nim na dłużej. Na jej głowie pojawiło się trochę problemów rodzinnych, które nie wie jak rozwiązać. O ile rodzice pozostają neutralni to rodzeństwo stało się opryskliwe i niechętne do Jean. Podejrzewa, że jej zazdroszczą.
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję!

Objawienie mocy następuje pod wpływem silnych emocji, więc nie widzę możliwości, by te jej objawiały się w  taki sposób. Możesz podejrzeć sobie do innych zaakceptowanych podań, żeby lepiej zrozumieć o co mi chodzi. Popraw to proszę, bo poza tym karta bardzo ładna.
3 dni na poprawę. 
Talka
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Maj 2020
0
#3
Rozbudowałam fragmenty z objawieniami mocy tak by przybliżyć emocje, które towarzyszyły Jean podczas tych sytuacji i ukazać co miało wpływ na zaistniałe sytuacje. Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze.
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#4
Wstrzymuję!

Pierwszy przykład jest w porządku, zakładając że dokumenty nie zmokły przez całą drogę. Jednakże magia nie polega na cofaniu czasu, więc sytuacja z wazonem odpada. Zamiast tego, mogłabyś uznać przykładowo, że zatrzymała wazon w powietrzu; zrobisz jak będziesz uważała.
3 dni na poprawę.
Talka
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Maj 2020
0
#5
Poprawioooone. Nie chodziło mi o cofnięcie czasu a o naprawę przedmiotu pod wpływem emocji. Znaczy się wiesz - stłukła wazon a gdy wyszła roztrzęsiona przyznać się mamie emocje, które wywołała sytuacja spowodowały że uległ on naprawie.
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
[Obrazek: 3dqndfR.png]

Po wejściu na serwer koniecznie zgłoś się po rangę:
/helpop Zaakceptowano moją kartę [link] 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.