Witaj!

Karta postaci Nicole Calvert - Uczeń Klasa 1
Nikuśka
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Maj 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Nicole Calvert

[Obrazek: url?sa=i&url=http]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Monmouth, Rasspberry Street 4

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Już jako mała czarownica byłam indywidualistką, która nie przepadła za poradami innych. Zawsze chciałam do wszystkiego dojść sama. Jedyną moją pomocą były książki, w których mogłam siedzieć całymi dniami. Jestem osobą, która nie daje łatwo za wygraną i za wszelką cenę dąży do celu. Oczywiście w granicach rozsądku. Uwielbiam tworzyć obrazy, szczególnie tych wszystkich zwierząt o których potrafię czytać całymi dniami z mojego poradnika, który dostałam kiedyś od mamy. Jestem osobą skrytą i rzadko kiedy udaje mi się z kimś zaprzyjaźnić. Może jest to spowodowane tym, że w okolicy nie było nikogo w moim wieku. No może poza jednym chłopcem Mikeym, z którym znam się od zawsze i wiemy o sobie wszystko. To on pokazał mi pierwsze drobne zaklęcia. No i zawsze pakował mnie w jakieś kłopoty, których na szczęście zawsze znajdywałam jakieś sprytne rozwiązanie.
[Obrazek: L_Devine_2__London_Chris_Almeida_2018_1290_852.jpg]

HISTORIA POSTACI:
Przyszłam na świat w dość nietypowym czasie dla mojej rodziny. Moi rodzice właśnie wprowadzili się do dziadków od strony mamy, ponieważ ich dom spłonął w pożarze. Z opowieści, które słyszałam dla nikogo z nich nie było to łatwe. Tata jest mugolem, a niestety dziadkowie nigdy nie zaakceptowali wyboru mojej mamy. Nie chcieli by przebywał w ich domu, jednak gdy urodziłam się ja, starali się go chociaż trochę zaakceptować. Dwa lata po moich narodzinach przyszedł na świat mój mały, ukochany i długo wyczekiwany braciszek Rayan. Wszystko nareszcie zaczęło się układać. Gdy miałam pięć lat zaczęłam przejawiać swoje pierwsze magiczne skłonności. Pamiętam jak poszłam na łąkę nieopodal domu  zobaczyłam tam prześliczne tulipany. Niestety dwa z nich zaczęły więdnąć. Dotknęłam ich, a one nagle wybiły do góry rozkwitając najpiękniej ze wszystkich i zmieniając swój kolor na fiołkowy. Po trzech następnych latach razem ze swoim najlepszym (i jedynym) przyjacielem Mikeym zaczęliśmy spędzać na tej łące coraz więcej czasu. Opowiadał mi on jak wygląda nauka w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie do której uczęszczał. Marzyłam o tym by do niej trafić i nie mogłam się tego doczekać! Jednak następnej wiosny wszystko zaczęło się walić. Moja mama zachorowała i niestety zmarła. Dziadkowie kazali wynieść się tacie z domu i obwiniali go za jej śmierć. On zupełnie się załamał. Od tamtej pory widziałam go tylko kilka razy, ponieważ przeniósł się do Walii. Miałam to za złe dziadkom. Zamknęłam się w sobie, ale nieustannie starałam się poprawić swoje zdolności by być taka, jak moja mama. W dniu moich jedenastych urodzin, wybrałam się na łąkę z Mikeym. Jak zawsze kombinowaliśmy jak zaczarować moje włosy by zmieniły kolor. Jednak nic z tego nigdy nie wychodziło. Wtedy nadleciała nasz rodzinna sowa Gertruda. Miała coś w szponach. Okazało się, że był to list z Hogwartu w którym oficjalnie zostałam przyjęta do szkoły Magii i Czarodziejstwa. Wróciłam wieczorem do domu, a tam na mnie czekał tata! Powiedział, że zabiera mnie i mojego brata do siebie. Przenieśliśmy się do niego nie za pomocą kominka, jak to zwykle podróżowaliśmy, a zwykłym, jak na mój gust trochę poobijanym, czarnym Fordem, którym podróż zajęła nam dobre osiem godzin. Następnego dnia zabrał mnie na zakupy, na ulice Pokątną. To był ten dzień w którym miałam kupić swoją pierwszą, prawdziwą różdżkę. 
[Obrazek: 340?cb=20170819182300&path-prefix=pl]
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#2
(usuń ostatnie zdanie z różdżką bo różdżka ma randomowy opis po wpisaniu komendy /różdżka.)
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#3
Wstrzymuję.

W wieku o ile dobrze liczę nie jest zbyt możliwym, aby móc uczyć się czarować. Magia u dzieci jest raczej ciężka do kontroli, bo i one same cały czas się rozwijają i uczą. Magia przyjmuje raczej formę "ataków", które pojawiają się nagle przy silniejszych emocjach. Tak jak Hermiona - najszybciej można się uczyć tuż przed Hogwartem, gdy już masz swoją różdżkę, a nie uczysz się na innej. Zmiana koloru włosów to już trudne zaklęcie - napisane jest, że kombinowliście i się nie udało, więc to jest akurat na plus. Nie mogło się udać.

Oprócz tego kolega Yudka ma rację - różdżka jest losowana na serwerze za pomoca komendy /różdżka. Ogólnie karta jest bardzo ładna, a to są niewielkie zmiany.
Nikuśka
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Maj 2020
0
#4
Już poprawione Big Grin
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#5
I jest pięknie! Akceptuję.
Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze poproś o rangę za pomocą komendy /helpop Zaakceptowano mi kartę [link].
Miłej gry! Dobrej zabawy!
Na discordzie w zakładce #witaj masz link do discorda Hapel-IC, na którym możesz wziąć rangę swojego domu i znaleźć tam dodatkowe informacje. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.