Witaj!

apelacja Veniqui
Nihilizm
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sty 2019
16
#1
Osoba nakładająca karę: Pecie
Powód nałożenia kary:
[Obrazek: unknown.png]
Czas trwania kary: Perm
Opis sytuacji:
Dostałem po prostu perma, o którym nawet nie zostałem poinformowany ani nic. Po jakimś czasie w końcu zainteresowałem się akcją i wyszło, że tak narpawde niesłusznie dostałem tega bana bo sytuacja została wyjaśniona (chodziło o wrzucenia na sb zdjęcia Pauli, która nie miała nic przeciwko) 
Następnie dostałem informację, ze przez grupę osób, która po prostu mnie nie lubi zaczeła wyciągać na mnie brudy, które tak naprawdę z haplem nie mają nic wspólnego a z moim życiem prywatnym.
Argumentacja:

Wszystko to wygląda jakby było na siłe upchane i przeforsowane żeby się mnie tylko pozbyć szczególnie, że te rzeczy są z jakieś 2016 roku i jak już wspomniałem są to rzeczy z życia mojego życia prywatnego nie ma to żadnego związku z serwerem poza tym, że byliśmy oboi graczami. Po roku 2016 gdy owe rzeczy się działy (nie chciałbym aby były one wyrzucane tutaj dla dobra wielu osób). Poszły chyba dwie amnestie a mi nawet został zdjęty już jeden permban ponieważ jednak zmieniłem się. A teraz nagle jestem karany za przestarzałe rzeczy? Jest to conajmniej zabawne szczególnie, że nie da się nawet dojść do porozmawiania na ten temat. Well, czuję się potraktowany niesamowicie źle usunięty bez żadnego wyjaśnienia sytuacji ani nic po prostu usunięty jak jakiś śmieć. Od perma minęło 6 miesięcy, nadal brak jakiegokolwiek odzewu. W razie wyjaśnienia bardziej sytuacji wolałbym przejść na PW z Emilem aby to wszystko wyjaśnić. Wszystkie zdarzenia, które miały miejsce w okresie roku 2016 zostały wyjaśnione prywatnie wyjaśnieniami oraz przeprosinami z obu stron. Oraz powtarzam nie chciałbym aby rany zostały rozdrapywane przez zawiść wielu osób ponieważ może nie zdają sobie z tego sprawy ale ranią wiele person aby dojść do swoich celów zwanych - ban veniqui. Pozdrawiam ślicznie.
wszyscy wiedzą, że nie jestem taki zły tylko na tkaiego mnie kreujecie nie rozmawiajac ze mna nigdy prywatnie.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
[Obrazek: O8HQyiH.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.