Witaj!

[1OOC] Aurelius Reeve
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Aurelius Reeve
Data i miejsce urodzenia: 17.05.2070, Cardif
Czystość krwi: 0%, Negatywny stosunek do czystokrwistych




Charakter postaci:
Yetiess Wczoraj o 21:42
Chłopak jest inteligentny, ambitny, sprytny, przebiegły, niestety ciężko ufny, fałszywy, czasem agresywny gdy da się ponieść emocją
@Projekt Poland




Wygląd postaci
Aurelius jest 11 letnim chłopcem o brązowych włosach i jasnoszarych oczach. W sumie nie chce mi sie rozpisywać na 12 zdań wyglądu postaci jak to miało miejsce przy podaniach, więc macie wyżej zdjęcie. Jedyne co się nie zgadza to blizna na szyi, przynajmniej na teraz. Elo.




Historia postaci:


Aurelius został urodzony dnia 17 maja 2070 roku, w rodzinnnym mieście - Cardif. Od samego początku 2 małych chłopców było nierozłącznych, można stwierdzić, że dzielili praktycznie jedno życie. Niestety jednak rodzicie nie mieli dla nich czasu, przez swoją pracę, która byłą dla nich wszystkim, mianowicie byli oni mugolskimi dyplomatami. Na szczęście, mogli oni swoim dziecią zagwarantować godne życie i zaspakajanie ich wszelkich potrzeb, nawet tych nie potrzebnych. Jednak to nie było jedyne co mogli odzedziczyć po swoich rodzicielach - mieli oni szansę rozwijać wiele języków, aby móc przynajmniej się w nich swobodnie komunikować. Szkodliwie dla chłopców przeprowadzali się coraz częściej di innych miast, z jednego do drugiego, cały czas poznając jedynie nowe opiekunki. W wieku 9 lat podczas jednej z przeprowadzek brat małego Aureliusa - Quentin, omało nie został przygnieciony przez meblościankę. Na szczęście nie wiedzący o swojej mocy chłopiec dokonując próby odepchnięcia brata przed poszkodowaniem użył magii myśląc, że jest superbohaterem. W momencie kiedy oboje chłopcy skończyli 11 rok życia, do ich domu dostały się dwa listy, jeden do Aureliusa, drugi do jego brata Quentina, informowały one o ty iż oboje dostali siędo skzoły magii i czarodziejstwa. Jakiś czas później do ich domu zawitał jeden z nauczycieli szkoły informując ich rodziców o zaistniałej sytuacji.




Cechy za HPP:
Zaleta mocna: Zdolny do zabijania
Wada mocna: Martwa gałąź rodu
Zalety średnie: Twardy jak skała, Urodzony z miotłą w dłoni
Wady średnie: Nałogowiec, Od zera do... średniej krajowej
Zalety słabe: Klasa alchemik*, Poliglota, Jak Lew
Wady słabe: Zielony**, Asekurant, Mandragora
Rebelianci się szykują
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
aureliusn hsallgraves sie w grobie przewraca
viper wroc
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#3
Wstrzymane. 3 dni na poprawę.
Negatywny stosunek do czystokrwistych to część charakteru, który przydałoby ująć w zdania, a nie wypisać cechy po przecinku, a przyklejanie cudzej wiadomości budzi we nie wątpliwości czy jest to karta postaci czy też żart.
W każdym razie poza charakterem mam wrażenie, że wkradła się literówka
"skończyli 1 rok życia"
Zakładam, że chodziło o 11 rok życia.
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#4
[Obrazek: c9Z2ZNC.png]

Jeśli inni wpisują sobie negatywny stosunek do mugoli, to ja wpisałem sobie negatywny stosunek do osób czystokrwisty żeby być bardziej oryginalnym.

Co do przeklejania cudzej wiadomości, nie widzi mi się rozpisywanie charakteru na 8 zdań, bo nikt tego czytać nie chce. Chciałem, aby wszystko zostało napisane jasno i wyraźnie. I nie jest to żart, bo razem z Tym panem robimy postacie braci. Powodem odrzucenia mojej poprzedniej KP była ta sama historia, która została zmieniona.

Literówka poprawiona.
Rebelianci się szykują
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#5
Wstrzymane. 3 dni na poprawę.
Jeśli zależy Ci na postaci to wysil się odrobinę i napisz charakter w kilku zdaniach  Wink
Nikt nie wymaga pisania wypracowań na kilkanaście zdań, ale wypisanie po przecinku cech, w momencie, kiedy nie zadano sobie nawet trudu skopiowania tylko części wiadomości z discorda, nie jest nawet śmieszne.
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#6
Odrzucam. Czas na poprawę minął.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#7
Dodam od siebie - następnym razem wrzuć inną kartę, a nie rób z tej copypasty na forum. Zalecenia wcześniejszych sprawdzających odnośnie tego, co jest teraz są dalej aktualne. :]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.