Witaj!

Luke Nicholson [Postać 1ooc]
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#1
Luke Nicholson
Wiek:11 lat
Czystość Krwi: 50%
Miejsce Urodzenia:Szpital Świętego Munga|Londyn
Wymarzony Dom W Hogwarcie: Slytherin
Stosunek Do Mugoli: Przyjazny

Charakter Postaci-

Luke, to chłopczyk który, od małego wykazywał, że jest dosyć nie śmiały, chociaż nie zawsze, lubił czasem, się z kogoś po wyśmiewać, i po żartować, chociaż umiał być także, miły i kochany, lecz nie pokazywał tego wielu osobą. Towarzyszył tylko z przyjaciółmi, którzy byli blisko niego, dlatego nie ufa innym, ciężko jest się z nim zaprzyjaźnić, a jak komuś się to uda, to ma naprawdę szczęście, że Luke go zaakceptował. Luke, lubi się powygłupiać i, robić różne psikusy, zwykle robił to kiedy chciał zwrócić na siebie uwagę lub kiedy chciał wyładować emocje, lubi przebywać sam w ciężkich momentach, i porozmawiać samemu z sobą, uczył się od małego. Sam z siebie, przez co nie zawsze jest durny, chociaż nie zawsze pokazuje tą mądrość, przeważnie wtedy kiedy chce zaimponować komuś lub udowodnić coś.

Charakter 2ooc-
tutaj się coś zmieniło..... Luke stał się chamski i niemiły. To był ten czas kiedy każdego miał w czterech literach i robił co chciał. Nieśmiałość znikneła a na to wkradła się nienawiść do innych osób.

Charakter 3ooc-
teraz zaczyna się jazda. Luke w pewnym momencie zrozumiał że nie może być taki i musi się zmienić dla jednej osoby po jakimś czasie stał się miły za bardzo jak na Ślizgona i na razie tak zostaje



Wygląd Postaci-
Luke, ma ładne, i zadbane blond włosy, które można zauważyć na rzut oka, ma opaloną karnację, i kryształowo niebieskie, oczy, idealnie pasujące do jego, ust, które są ciemno czerwone, nos nie jest wyróżniający, a bardziej przeciętny tak samo jak jego uszy, kształt jego głowy jest normalny tak jak innych dzieci w jego wieku,  Luke jest wysoki, wyższy od swoich rówieśników, ma to po ojcu który jest wysoki. Ma przeciętną sylwetkę, ubiera się jak zwyczajne dzieciaki w jego wieku.
[Obrazek: 6dde5f1636f4ddb9925bbd447695dfff.jpg]

Historia Postaci-
Luke, od małego żył blisko, innych członków rodziny,  nie bawił się często z kolegami i z koleżankami, jego dzieciństwo nie było łatwo, ponieważ, dokuczano mu, i gnębiono, stąd taki charakter, zwykle był sam, i rozmawiał z samym sobą, i wmawiał że będzie dobrze, pokazywał że jest szczęśliwy, ale tak naprawdę ukrywał smutek, przebywał wokół kłamstwa, wychodząc do pseudo kolegów udawał, głupiego, a tak naprawdę, ukrywał to że jest mu źle, gdy miał 8 lat, starsze dzieci od Luka, zaczęły go bić, gdy temu poleciała łza, i upadła na glebę, inni starsi chłopcy upadli, Luke który, nie wiedział co się dzieje, pobiegł, w płaczu do domu, miał wiele ran na ciele, w jego jedenaste urodziny przybył list, zawiadamiający go o tym że został przyjęty do szkoły magii i czarodziejstwa w hogwarcie, zadowolony chłopczyk nie mógł w to uwierzyć, poszedł z rodziną na ulicę, pokątną, wybierając potrzebne rzeczy, gdy Luke, przybył do Olivandera, po różdżkę, Starszy mężczyzna za ladą podał mu, różdżkę, nie wiedząc co się dzieje, Luke pod podpowiedzią starca, zamachnął się, z różdżki wyleciał nie widoczny promień uderzający w książki na półce obok Olivandera, książki spadły i uderzyły o ziemię, Luke oddał, powoli różdżkę, starcowi, przestraszony chłopczyk wziął drugą nie pewnie. Po chwili sterczenia w miejscu znów zamachnął się, a wazon przed nim z kwiatkiem, pękł a woda wylała się na buty chłopca, które następnie wytarł, po oddaniu różdżki starszemu mężczyźnie. Z chwilą namyślenia starzec, podał młodzieńcowi kolejną różdżką, mówiąc żeby ją wziął, więc bez namysłu chłopczyk, wziął do ręki różdżkę, poczuł on że, różdżka go wybrała. Po całym zajściu, wyszedł zadowolony z sklepu, dołączając do rodziny, następnie wszyscy przeszli na dworzec, przestraszony chłopiec, nie pewnie pod namową rodziny, pobiegł w stronę, ściany przez którą przebiegł na peron 9 i 3/4, następnie wchodząc powoli z swoimi rzeczami do pociągu, zasiadł obok dwójki dzieci w przedziale, z którymi rozmawiał, przez drogę.
Zainteresowania-
ZiU-  Ziu jest bardzo ciekawe, udało mi się kilka razy coś wyczarować, umiem dzięki temu bardzo fajne zaklęcia. Podoba mi się szczególnie nauczyciel który bardzo fajnie prowadzi te lekcje!
[Obrazek: tumblr_m267sf1JMP1r5k5eto1_500_large.gif]
Transmutacja- Transmutacja mówisz? Bardzo fajny przedmiot, uwielbiam go.  Bardzo dobrze mi wychodzi i nawet dobre ma zastosowania, dobrze urozmaica moje zasoby zaklęć.  Hm a! Nauczyciel od Transmutacji też jest bardzo Cool!
[Obrazek: giif%2Bz%2BTransmutacji.gif]
Quidditch-  Quidditch jest bardzo fajnym sportem który uwielbiam! Raz zagrałem w jednym meczu pół finałowym, w którym przyczyniłem się do przejścia do rundy Finałowej,  jestem bardzo szczęśliwy bo poznałem tam bardzo dużo fajnych osób z którymi trzymam dobry kontakt.
[Obrazek: TalkativeActualBackswimmer-small.gif]

Relacje-

Samuel Reid- Trudno coś tutaj powiedzieć. Częściowo jest moim najlepszym Przyjacielem, ale też jest moim wrogiem. Ale ogólnie lubię go, pomagał mi w trudnych chwilach, Eh,  Samuel nie zmieniaj się w każdym razie, uwielbiam cię takim jakim jesteś. 

Victor Bailey-
Długo nie rozmawialiśmy, i straciliśmy kontakt. Bardzo cię lubiłem ale obraziłeś się na mnie, proszę odezwij się... Przecież Przyjaciele na zawsze? Tak?.... To skomplikowane, wiesz o mnie wszystko, ale ja nie wiem o tobie nic. Pamiętaj.. Dalej cię lubie.

Emily Clarke- To bardzo trudny temat... Ja ci powiedziałem co do ciebie czuje, eh nie wiem co powiedzieć. Jesteś jedną z ważniejszych dla mnie osób, porozmawiajmy może? Naprawdę zmienie się...

Jason Stone- Troszkę taki pajac, dla niektorych... Dlaczego nikt cię nie docenia Jason? Jesteś dobry chłopak ale... przestań się wydurniać możesz być kimś... Zaraz cię wyrzucą, a nie chce stracić dobrego kolegi...

Rune Gingerblade- Byliśmy dobrymi kolegami... a nawet przyjaciółmi pomogłem ci w walce... dlaczego to zrobiłeś? To był zły dzień... dobrze że mi wybaczyłeś... miejmy dobre relacje, dzięki że mnie tyle nauczyłeś

Daniel Winter- Haha! To jeden z najlepszych nauczycieli! Uwielbiam go i chciałbym być jak on! Bardzo pozytywna osoba z fajnym poczuciem humoru.

Jonathan Craysin- Tak jak w przypadku Daniela Wintera, pan Jonathan jest bardzo pozytywną osobą, chociaż ma czasem swoje dziwne chwile których nie umiem pojąć, ale to nie jest najważniejsze, ten nauczyciel ZiU jest bardzo pomocny, powiedział mi w którą stronę nie iść bardzo za to go szanuje


Czarna Lista

Gilbert Welker-  Ty kablu! Nigdy ci nie zaufam! Myślałem że jesteśmy przyjaciółmi i że mogę ci ufać, ale widocznie się myliłem. Dla mnie jesteś nikim rozumiesz? Nie odzywaj się do mnie nigdy!!

Matteo Breactt'es- Eh... żałuje że cię poznałem... Zraniłeś mnie, po co skakałeś z tej cholernej wieży?! Przez to u mnie przegrałeś, nie zaczepiaj mnie nawet. 


Cechy za HPP
Zalety słabe-
Jak Lew
Wady Słabe-
Ich habe uno pies
Zalety Mocne-
Transmutomistrz*
Wady Mocne-
Koszmary

KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#2
Dostajesz specjalną nagrodę za zasługi dla szkoły
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#3
KapitanUkraina napisał(a): (07.06.2020 17:33)Dostajesz specjalną nagrodę za zasługi dla szkoły
co
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#4
to co slyszales
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#5
KapitanUkraina napisał(a): (09.06.2020 17:37)to co slyszales
ok
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#6
Ochh, no muszę zaakceptować coraz lepiej Ci idzie, Tyan!! Ale popracuj troszeczkę nad interpunkcją i będzie gicik

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Po wejściu na serwer koniecznie zgłoś się po rangę:
/helpop Zaakceptowano moją kartę [link] 
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#7
SubaRumaxx napisał(a): (13.06.2020 12:15)Ochh, no muszę zaakceptować coraz lepiej Ci idzie, Tyan!! Ale popracuj troszeczkę nad interpunkcją i będzie gicik

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Po wejściu na serwer koniecznie zgłoś się po rangę:
/helpop Zaakceptowano moją kartę [link] 
Dziemkujem Rolleyes
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#8
załatwiłem ci to, doceń to
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#9
KapitanUkraina napisał(a): (13.06.2020 17:47)załatwiłem ci to, doceń to
ALE CO TO ROBI
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#10
HPP zabrane.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.