Witaj!

Karta postaci Peter Parker - Uczeń Klasa 1
Grey
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Peter Parker

[Obrazek: yW0sVIH]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Aldemy streat

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam że jestem inteligenty ponieważ, uczyłem się od dzieciństwa przeróżnych zaklęć bardzo pomagał mi tata bo mama była mugolem.Dla przyjaciół jestem bardzo miły i pomocny.

HISTORIA POSTACI:
Peter Parker był mocnym magiem dużo się uczył, jego rodzice to Richard Parker i Mary Parker mama była mugolem a tata był czarodziejem. chłopiec dowiedział się od taty o świecie magi. A że jest czarodziejem też się dowiedział od ojca
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
@tlneus
viper wroc
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#3
Wstrzymuje

Głównie - zmień imię i nazwisko... Ewentualnie samo imię lub samo nazwisko. Tak nie przejdzie.

Przejrzyj sobie karty innych graczy i zerknij jak one wyglądają. Rozpisz nieco bardziej charakter, abyś stworzył jakąkolwiek postać sobie, którą mógłbyś grać. Tak samo historia. Jak już wstrzymuję - nie działa obrazek wyglądu, więc jak możesz wstaw poprawnie link z .png na końcu, aby zadziałało lub opisz słownie wygłąd. Kilka dni na poprawę! Jak to zrobisz napisz odpowiedź w tym wątku, abym szybciej mogła sprawdzić zmiany. Powodzenia!
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#4
nieudany animag pająka
pdw
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#5
Odrzucone. Czas na poprawę minął. Jak chcesz wstaw kolejną w przyszłości Big Grin



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.