Witaj!

Karta postaci James Davies - Uczeń Klasa 1
GeNezeer
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Cze 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
James Davies



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Greenwich 2

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Nie uważam się za osobę mądrzejszą od innych. Jestem miły, przyjacielski i odważny. Umiem angażować się całkowicie w daną sprawę. Potrafię być szczery do bólu, co czasem przynosi mi się we znaki, ale próbuję się powstrzymywać. Z łatwością wypowiadam się na każdy temat, bo jestem dość gadatliwy, a krytyka, co do mojej osoby bardziej mobilizuje mnie, niż zatracam się w smutku. Mam pełno pomysłów, lubię czasem poszaleć, ale w graniach rozsądku. Trudno mi usiedzieć w jednym miejscu. Nie należę do typu ludzi, których jedynym życiowym celem jest nie opuścić żadnej wyprzedaży w sklepach.
Chociaż na życie patrzę optymistycznie. Czasem, w trudnych chwilach poszukuję wsparcia u rodziny i przyjaciół.

HISTORIA POSTACI:
Rodzice Jamesa wydają się zwykłymi mugolami, lecz jedno z nich skrywało wielką tajemnicę. Mianowicie jego matka o imieniu Jane była czarodziejką. James jest czarodziejem półkrwi, tak więc wszystko co związane z magią było dla niego całkowitą nowością do pewnego czasu. Można śmiało sobie wyobrazić jakie poruszenie wniknęło z tego gdy okazało się jakie zdolności posiada ich syn James. Jednak aby wszystko dobrze opowiedzieć należy się cofnąć do samego początku.

James urodził się w lokalnym szpitalu jedenaście lat temu.  Oznaki jego magicznej mocy zaczęły się pojawiać już miesiąc po narodzinach, kiedy to jego ojciec Peter znalazł płaczącego chłopca latającego po suficie. Już w tedy Jane wiedziała, że syn odziedziczył po niej jej niezwykłe zdolności. Ojciec Jamesa spotkał się z niemałym zaskoczeniem, kiedy to żona wyznała mu swój największy sekret. Od tego czasu rodzice młodego czarodzieja starali się dbać o jego bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o stan materialny rodziny, to James  nigdy nie miał powodów do zmartwień oraz do narzekania. Dobrze zarabiający rodzice byli wstanie bez problemu zapewnić mu wszystkie podstawowe, ale i nietypowe potrzeby. W szkole radził sobie świetnie, w kontaktach międzyludzkich też nie najgorzej.

Gdy James dostał powiadomiony o przyjęciu do Hogwartu jej matka opowiedziała jej ciekawą historię, jak to kiedyś miała rzucić zaklęcie transmutacji na kota profesora, który zamieniła się w kredę.  

Plan Jamesa na najbliższy czas nie jest zbyt zaawansowany, a mianowicie poznać jak najlepiej może niezwykły świat magii.
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Podoba mi się, aleeee.. Wątek z eliksirem wielosokowym jest chyba zbyt bardzo zainspirowany kanonem. Chciałbym jeszcze abyś zaktualizował zdjęcie wyglądu postaci. Możesz to zrobić przez imgura. W razie problemów możesz napisać do mnie na discordzie: Narreid#6111
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#3
Widzę, że poprawiłeś błędy, które ci wskazałem. Niestety transmutacja tak nie działa, a nawet jeśli tak działa, to żaden uczeń nie doprowadzi do stworzenia sztucznego życia. Przy najbliższej edycji pamiętaj, żeby zmienić ten wątek na jakiś milszy dla oka. Możesz wykorzystać ten, który zaproponowałem ci na priv na discordzie.

Podanie oczywiście akceptuję, ponieważ widzę twoje zaangażowanie. Trafiasz do...

[Obrazek: 58FGqR8.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.