Witaj!

Karta postaci William Prowse - Uczeń Klasa 1
William Prowse
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
William Prowse

[Obrazek: url?sa=i&url=http]


STATUS KRWI
25%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Grimmuald Place 10

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Hufflepuff

CHARAKTER POSTACI:
Jestem porywczy, ambitny i przyjacielski. Nie lubię jak ktoś niesprawiedliwie ocenia innych. Czasami bardzo się denerwuję, potrafię być irytujący.  Często prowokuję innych do kłótni i bójek które zwykle kończą się moją wygraną. 

HISTORIA POSTACI:
Mój ojciec jest czarodziejem mugolskiej krwi, matka była mugolką. Do 10 roku życia uczyłem się w mugolskiej szkole, gdyż nie było pewności że jestem czarodziejem a moim rodzicom zależało na moim wykształceniu. W szkole poznałem dwójkę super przyjaciół. Była niedziela, siedziałem spokojnie w domu i oglądałem telewizję, gdy nagle ktoś zapukał do okna. Ku mojemu zdziwieniu była to sowa, trzymająca jakąś kopertę. Otworzyłem okno, a sowa rzuciła kopertę na parapet i odleciała. Otworzyłem pakunek. BYł to list z Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, szkole magii o której opowiadał mi kiedyś tata. Gdy dostałem list z Hogwartu, zdziwiłem się gdy zobaczyłem jednego z szkolnych przyjaciół na ulicy pokątnej robiącego zakupy do Hogwartu. Wspólnie przechadzaliśmy się po Ulicy Pokątnej rozmawiając o szkole. W poniedziałek 1 września pojechałem z ojcem na King's Cross aby pociągiem udać się do Hogwartu. Na stacji spotkałem mojego przyjaciela. Razem weszliśmy do pociągu i zajęliśmy jeden z przedziałów...
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#2
Pod względem interpunkcyjnym i ortograficznym karta jest jak najbardziej w porządku, jednak muszę wstrzymać ze względu na naprawdę niewiele informacji w niej zawarte. Po pierwsze, zdjęcie spróbuj wkleić z Imgura, powinno zadziałać, bo aktualnie widać jedynie sam link. Rozbuduj też proszę trochę charakter, by było mi łatwiej przydzielić Cię do jakiegoś domu, a także historię, najlepiej do momentu objawienia mocy i otrzymania listu z Hogwartu. Wszystko, co wydarzy się w historii jest zależne od Ciebie (Oczywiście bez robienia jakichś rzeczy absurdalnych!), więc nie powinno to być zbyt trudneSmile
3 dni na poprawę 
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#3
Minęły 3 dni na poprawę, odrzucam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.