Witaj!

Karta postaci Maria Swan - Uczeń Klasa 1
Tsunelki
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Cze 2020
1
Gryffindor
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Maria Swan

[Obrazek: OXb2jO7.jpg]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Felixstowe, 9 Montague Rd

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę odważną ze względu na to, że nawet w tak młodym wieku, gdy ktoś potrzebował pomocy stawałam w jego obronie.  Większość czasu spędzam na uprawianiu sportu [pływanie] lecz w wolnej chwili również lubię usiąść przy dobrej książce. Nie przepadam za ludźmi, którzy za plecami swoich "przyjaciół" ich obgadują dlatego staram się jak mogę żeby tego nie robić przyjaciołom i być wobec nich lojalna. Jak każdy człowiek mam wady ale za największą z nich uważam gadatliwość. Jak już zacznę coś mówić to nie potrafię przestać do momentu aż, ktoś mi nie przerwie. 

HISTORIA POSTACI:
Z moich rodziców tylko tata jest czarodziejem - pracuje w świecie mugoli w porcie.  Moja mama pracuje za to jako trenerka miejscowego klubu pływackiego. O świecie magii wiedziałam można powiedzieć, że od narodzin. Mama tolerowała magię więc w domu ojciec jej używał. Cała moja rodzina zastanawiała się czy będę czarodziejem. I tak w moje 4 urodziny wykazałam po raz pierwszy swoje umiejętności magiczne. Czarami sprawiłam, że świeczki po ich zdmuchnięciu na nowo się zapaliły.  Nie przeszkadzało mi to w normalnym życiu, normalnie zdobywałam przyjaźnie, uczyłam się i po szkole wykonywałam sport, który lubię. Przed moimi 11 urodzinami najbardziej podekscytowany był mój tata można powiedzieć, że latał po całym domu i z wyczekiwaniem czekała aż dostane swój list. Gdy ten moment nadszedł oboje z moich rodziców byli szczęśliwi oczywiście ja również byłam. Ale w sercu poczułam również nutkę smutku, ponieważ już nie będę spędzała większości mojego czasu z przyjaciółmi z (już teraz) starej szkoły i na uprawianiu mojego ulubionego sportu. Lecz kto wie może w nowej szkole poznam wielu nowych przyjaciół i poznam zupełnie nowy sport, w którym się "zakocham" ? Dlatego po wyjściu z uścisku rodziców i zapisałam na kalendarzu przy dacie 1 Września - Wyjazd do Hogwartu - i uśmiechnęłam się na samą myśl nowej przygody. 
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Wstrzymane
Jest ładnie, ale strasznie krótko. Napisz troszkę więcej charakteru, bo chwilowo wspominasz tam z cech tylko odwagę. Postaraj się go choć odrobinę rozbudować - dodaj kilka innych cech, może jakąś wadę?
Historia też jest króciutka, ale jest w porządku. Warto sprawić, by charakter postaci miał w niej odzwierciedlenie, więc jak go rozbudujesz to postaraj się zadbać też o to.
Tsunelki
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Cze 2020
1
Gryffindor
#3
Ewka02 napisał(a): (15.06.2020 13:19)Wstrzymane
Jest ładnie, ale strasznie krótko. Napisz troszkę więcej charakteru, bo chwilowo wspominasz tam z cech tylko odwagę. Postaraj się go choć odrobinę rozbudować - dodaj kilka innych cech, może jakąś wadę?
Historia też jest króciutka, ale jest w porządku. Warto sprawić, by charakter postaci miał w niej odzwierciedlenie, więc jak go rozbudujesz to postaraj się zadbać też o to.
Spróbowałam poprawić na podstawie wskazówek jakie mi podałaś. Mam nadzieje, że teraz jest już dobrze.
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#4
Teraz jest w porządku.
Karta zaakceptowana

[Obrazek: 58FGqR8.png]
Po wejściu na serwer zgłoś się po rangę pisząc: /helpop Moja karta została zaakceptowana [link do karty]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.