Witaj!

~ Gabinet Psychologa [Archibald Wright]
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#1
GABINET PSYCHOLOGA SZKOLNEGO
PSYCHOLOG SZKOLNY: ARCHIBALD WRIGHT

[Obrazek: jLRZK8dqa6HybVRoLosqZNa48XrUsK_YcUBFHfDb...UPGGH1TFbh]

**Przechodząc obok gabinetu poprzedniego psychologa - Marianny - można zauważyć niedługi list, napisany charakterystycznym dla oka pismem. Każda osoba, która kiedykolwiek była na Historii Magii mogła dostrzec pismo Archibalda. List został przyozdobiony przez skrzaty, jednocześnie zostało narzucone na niego zaklęcie przylepca. Obok drzwi stoi miska z cytrusowymi dropsami, która każdego dnia, po ciszy, jest napełniana przez jednego z kuchennych skrzatów.**

[16.06.2020]
  Drodzy Uczniowie,
Jak już wiecie, zrezygnowałem z nauczania Historii Magii, jednocześnie rezygnując z opiekuna domu Salazara Slytherina oraz tymczasowej posady wicedyrektora. Od zawsze próbowałem wam pomagać, więc postanowiłem poświęcić swoją pracę na wysłuchanie was, uczniów. Tablica znajdująca się obok będzie uzupełniana na bieżąco. W razie mojej nieobecności będziecie mogli się zgłosić listownie, bądź zajrzeć właśnie na tę tablicę. 

Każdy z nas potrzebuje pomocy, każdy potrzebuje rozmowy. Posada psychologa nie stawia mnie w lepszym świetle od innych pracowników tej szkoły, aczkolwiek jestem tutaj po to, aby wam pomóc. Odkąd rozpocząłem pracę w Hogwarcie, starałem się zaprzyjaźnić z każdym. Pamiętajcie, że nie jesteście sami. Smile

Archibald Wright

[OOC!!]
Ze względu na zbliżające się wakacje, postanowiłem ustawić godziny, w których każdy chętny będzie mógł zgłosić się do mnie na rozmowę. Uznałem, że 6 godziny w tygodniu na sam początek będą dobre, patrząc na to, że mamy drugiego psychologa. Wstępnie zrobiliśmy listę uczniów, którzy mają problemy, więc nimi będziemy musieli zająć się poza godzinami, które wyznaczam na luźne rozmowy. Oczywiście, jeżeli ktoś będzie chciał się umówić na spotkanie poza tymi terminami, może śmiało pisać na discorda podanego poniżej.

TERMINY - MOŻNA ZGŁASZAĆ SWOJE CHĘCI NA DISCORDZIE [Narreid#6111]
Poniedziałek - 16:00 - 18:00
Czwartek - 18:00 - 20:00
Sobota - 16:00 - 18:00



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.