Witaj!

spadający głód i miejsce respawnu
Peoniaa
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 3
Wrz 2017

#1
Witam. Mój problem polega na tym, że jak tylko trochę podbiegnę głód spada mi w całości i żadne jedzenie mi go nie uzupełnia co prowadzi do śmierci głodowej i tak w kółko. Restartowałam grę - nie pomogło.

Drugi problem polega na tym, że dzisiaj zaakceptowano mi podanie jednak pojawiłam się w hogwarcie. Ze 3 lata temu pisałam podanie o którym zapomniałam, na serwerze nadal jestem jako postać z ravenclaw, a nie z hufflepuff z imieniem i nazwiskiem z podania, które mi dzisiaj zaakceprowano. Czy jest szansa aby zresetować moją postać i tepnąć mnie na pokątną?
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#2
wydaje mi się że tylko zostaje stworzyć nową postać, skoro na tej się nic ciekawego nie działo, że jesteś w stanie ją zresetować
Peoniaa
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 3
Wrz 2017

#3
KapitanUkraina napisał(a): (19.06.2020 20:34)wydaje mi się że tylko zostaje stworzyć nową postać, skoro na tej się nic ciekawego nie działo, że jesteś w stanie ją zresetować
Tylko jak tę postać zresetować
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#4
Napisz do mnie na dc, bo będzie mi łatwiej na bieżąco rozmawiać Big Grin Danon#3695 i na przyszłość polecam pisać od razu na discordzie, na #problemy-techniczne, bo szybciej możesz otrzymać pomoc

Jeśli chodzi o nick to nie ma możliwości, zrób nowy Sad
Jesli chodzi o głód to prawdopodobnie jesz nieoksryptowane jedzenie. Pod wielką sala znajduje się skrzat od którego uczniowie mogą wziąć kanapki, które dają napełnienie głodu
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#5
Wjedź na serwer pod innym nickiem np. Peoniaaa czy coś podobnego co masz na forum. Powinno pomóc, no i prefix też dostaniesz nowy.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.