Witaj!

Karta postaci Persephone Marie Solomon - Uczeń Klasa 1
Andrea_23
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Persephone Marie Solomon

[Obrazek: e7]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Obrzeża Londynu, na wzgórzu Liberty Hill jest jej dom rodzinny

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Dziewczyna choć nie wygląda jest bardzo odważna. Gdy jej bliscy potrzebują pomocy albo są w niebezpieczeństwie zrobi wszystko co w jej mocy. Jest też bardzo tolerancyjna, chociaż jej wujek nienawidzi mugoli. Seph go jednak kocha, akceptując jego wady. Jest bardzo inteligentna i ceni tą wartość. Najczęściej można ją spotkać w towarzystwie jakiegoś podręcznika lub lektury uzupełniającej. Z wszystkich przedmiotów najbardziej lubi eliksiry z których jest bardzo dobra. Jest też miłą i ciepłą osobą. Nie lubi się przechwalać, jest wierna swoim przekonaniom i lojalna wobec innych. Jest bardzo ambitną osobą która wie czego w życiu chce i się tego trzyma. Umie też trzeźwo myśleć w sytuacji zagrożenia. Bardzo dużo się uczy by w przyszłości spełnić swoje marzenie i zostać Mistrzem Eliksirów jak jej wujek Miquel.

Nie posiada jednak tylko zalet. Nie jest bardzo towarzyska. Można powiedzieć że nieśmiała. Na lekcjach nie zgłasza się, nie uczestniczy w grach w pokoju wspólnym i nie tańczy. Nie pojedynkuje się, bo woli siedzieć w cieniu. Nie jest typem rozrabiaki ale zawsze nawet tak porządna może dostać szlaban. Jest nieufna i czasem zamiast szczerze powiedzieć że jest smutna bądź zła, woli przywdziać maske obojętności. Nie powie co ją gryzie bo uważa że to rozczulanie się nad sobą. Jak sprawy wyglądają źle i nie ma już nadziei to udaje że da się coś zdziałać, lecz na osobności może płakać i krzyczeć z bezsilności.

HISTORIA POSTACI:
Urodziła się jako drugie dziecko Ivy i Andrew Hearda. Jej ojciec był mugolem, który nie doceniał magii i uważał, że to nie powód do dumy. Gdy w dniu jedenastych urodzin jej brat Kai dostał list z Hogwartu nawrzeszczał na Ivy i wyzwał od podludzi i zwierząt. Tylko dlatego, że była czarownicą. Szybko wyniósł się z domu i zostawił całą rodzine w Londynie. Zamieszkał gdzieś w Ameryce (podobno sie drugi raz ożenił) i nigdy się do nich nie odezwał. Matka Seph była zrozpaczona i ciężko pracowała aby zapomnieć o swoim byłym mężu. Po kilkunastu latach poznała Davida który pracował w Ministerstwie Magii w Departamencie Przestrzegania Prawa Czarodziejów i zakochała się. Ożeniła się po raz drugi ale Seph nigdy do końca nie zaakceptowała jej wyboru i nie polubiła ojczyma. Ciekawostką jest też to że w tym samym departamencie co David pracuje jej wujek Roger, dość mroczny człowiek nienawidzącym mugoli, który kiedyś interesował się Czarną Magią, ale nie przystąpił do Śmierciożerców podczas wojny.
Gdy Seph dostała swój wymarzony list nie mogła się nim nacieszyć. Wszyscy z jej rodziny mieli nadzieje że trafi do Ravenclaw jak oni, ale czy tak na pewno będzie?

Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Akceptuję!

Mam małą uwagę głównie do charakteru - mam wrażenie, że wypisałaś cechy wszystkich domów, a potem im w następnym akapicie zaprzeczyłas. Nie byłam przez to pewna gdzie cię przyjąć, ale jeden dom poniekąd jest taka mieszanką. Mam nadzieję, że się tam odnajdziesz, bo on pomaga rozwinąć się w każdym kierunku!

Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]

Zgłoś się po odpowiednia range za pomocą komendy /helpop Zaakceptowano mi kartę [link], aby otrzymać odpowiednią range.

Pozostało mi życzyć powodzenia!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.