Witaj!

Karta postaci Danielle Davies - Uczeń Klasa 1
Daniellexx
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Cze 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Danielle Davies

[Obrazek: 85779506026]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Acre 35

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą która swoje uczucia pokazuje tylko najbliższym osobą. Z reguły staram być się miła ale nie zawsze mi to wychodzi. Ciężko darzę do spełniania swoich marzeń i ambicji. Najsilniejszymi cechami mojego charakteru są odwaga oraz opanowanie. Często również łamie zasady narzucane przez innych. Bardzo czeto myślę tylko o sobie. Często myślę że ktoś może mnie wykorzystać dla tego jestem mało ufna. 

HISTORIA POSTACI:
Urodziłam się w jednej z wielu dzielnic Londynu. Ze światem magii miałam styczność od siódmego roku życia gdy moja mama powiedziała mi o tym że jest czarownicą. Na ogół dogaduje się tylko z moją mamą i babcią które są mi bardzo bliskie. Mocny wpływ na mój charakter miała śmierć taty oraz ojczym który jest bardzo wymagający. Bardzo nie lubię wracać do przeszłości ale mimo to myślami często wracam do taty i tego jaki był. W wieku dziewięciu lat nowy mąż mojej mamy wprowadził w naszym domu bardzo srogie zasady które muszę przestrzegać bo inaczej dostanę szlaban . Mimo jego zasadą bardzo często stawiam na swoim przez co pomiędzy mną a ojczymem panuje często napięta atmosfera.  Mam także przyjaciółkę która jest mugolem ale nie przeszkadza mi to ponieważ bardzo mnie wspiera dzięki czemu zawsze wiem że ktoś mnie wesprze. 

daje tutaj pełny link do postaci ponieważ wyżej się nie zmieścił:
  https://pl.pinterest.com/pin/857795060266905284/
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję, 3 dni na poprawę

Rozpisz proszę podanie, chodzi mi konrketniej o charakter (żebym mogła stwierdzić, do jakiego domu powinnam Cię przydzielić). Tak samo historię. Chciałabym wiedzieć, co ukształtowało taki, a nie inny character postaci.
Daniellexx
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Cze 2020
0
#3
SubaRumaxx napisał(a): (20.06.2020 20:11)Wstrzymuję, 3 dni na poprawę

Rozpisz proszę podanie, chodzi mi konrketniej o charakter (żebym mogła stwierdzić, do jakiego domu powinnam Cię przydzielić). Tak samo historię. Chciałabym wiedzieć, co ukształtowało taki, a nie inny character postaci.
Już poprawiłam.
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#4
Bardzo ładnie, akceptuję

[Obrazek: GnXTpe2.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.