Witaj!

Karta postaci Edward Clarkec - Uczeń Klasa 1
_Kogut_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2020
2
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Edward Clarke

[Obrazek: 34JjZen]
                                                        https://imgur.com/GvDryYK

STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Hufflepuff

CHARAKTER POSTACI:
Edmund zawsze stara się być miły i pomocny. Interesuj się zielarstwem oraz magicznymi zwierzętami.. Zazwyczaj stara się być nastawiona pozytywnie do świata i otaczających mnie ludzi.

HISTORIA POSTACI:
Edmund urodził się w szpitalu św. Munga w Londynie. Mieszkał wraz z rodzicami w skromnym domku na obrzeżach. Jego ojciec był mugolem, a matka zaś czarownicą.Ma siostrę która nazywa się Emily. Edmund bardzo interesuje się alchemią, więc zrobił kilka prostych mikstur postanowił zabrać się za coś trudniejszego po kilkunastu próbach zdenerwował się i wszystkie flakoniki wokół się rozbiły to było pierwsze ujawnienie mocy Edmund miał wtedy 7 lat. Edmund gdy  miał 9 lat stracił matkę w smutku i złości zaczął robić więcej eliksirów w ogóle nie wychodził z swojego pokoju. W dniu jego urodzin sowa zaczęła pukać w zamknięte okno, gdy sowa obudziła Edmunda przez swoje pukanie otworzył okno i dostał list do Hogwartu.
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
WSTRZYMUJĘ!

1) Jako pierwsze popraw kodowanie zdjęcia. Abym mógł zobaczyć wygląd postaci, musisz wrzucić go, przykładowo, na imgura.

Jeżeli będziesz miał z tym problem, bądź zaktualizujesz swój wątek, napisz do mnie na discordzie [Narreid#6111]
_Kogut_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2020
2
#3
Narreid napisał(a): (23.06.2020 19:42)WSTRZYMUJĘ!

1) Jako pierwsze popraw kodowanie zdjęcia. Abym mógł zobaczyć wygląd postaci, musisz wrzucić go, przykładowo, na imgura.

Jeżeli będziesz miał z tym problem, bądź zaktualizujesz swój wątek, napisz do mnie na discordzie [Narreid#6111]
już poprawiłem
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#4
ZAAKCEPTOWANE!
Pamiętaj na przyszłość, aby edytować wątek, a nie robić kolejny. Właśnie do tego służy ta funkcja i dzięki niej unikamy niepotrzebnego spamu.

[Obrazek: N8E9j5b.png]
Kiedy będziesz na serwerze zgłoś się do moderacji za pomocą komendy /helpop. Wrzuć tam link do tego podania i napisz, że zaakceptowano ci kartę. Widzimy się w grze!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.