Witaj!

Karta postaci Maggie Lindemann - Uczeń Klasa 1
LittleDinou
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Mar 2020
5
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Maggie Lindemann

[Obrazek: VYr7Zcn]
Fryzura taka sama tylko blond włosy.

STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Newcastle, Granthan Road 41

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Hufflepuff

CHARAKTER POSTACI:
Jestem bardzo towarzyską i przyjazną osobą, moi znajomi i przyjaciele są dla mnie nieziemsko ważni i jestem w stanie wszystko dla nich poświęcić. Przebywanie z ludźmi na których mi zależy dodaje mi energii i chciałabym sprawić, aby zawsze czuli się dobrze w moim towarzystwie. Częściowo przez to od kiedy zobaczyłam jak mój brat, Luke, gra w Qudditch'a, zamarzyłam żeby być w drużynie gdy zacznę już naukę w Hogwartcie, najbardziej chciałabym być pałkarzem! Oprócz tego interesuję się zielarstwem, w przyszłości chciałabym, aby moje mikstury były pomocą dla innych czarodziejów.

HISTORIA POSTACI:
Pochodzę z rodziny, która od pokoleń była bogata w czarodziei, niektórych bardziej zdolnych, niektórych mniej. Jedynym wyjątkiem jest moje kuzynostwo, które oprócz wujka jest w 100% mgolami. Większość z nas należała do Hufflepuff'u, jest to rodzaj rodzinnej tradycji. Od kiedy pamiętam, w naszym domu było zawsze dużo ludzi, praktycznie codziennie przychodzi inny znajomy rodziców, a w wakacje bratu towarzyszył inny znajomy poznany w zakończonym roku szkolnym. Pewnego razu, wydaje mi się że było to jakieś dwa lata temu, siedziałam z Lukiem i jego kolegą Ethan'em. Dzień był niesamowicie ciepły i duszny, nie byliśmy w stanie wytrzymać w domu, pomimo tego, że nowy znajomy brata wymyślał coraz to ciekawsze wynalazki jak zastąpić wiatrak, który zepsuł się poprzedniego wieczoru. Po kilku minutach przypomniałam sobie o małym jeziorku w cieniu drzew pobliskiego lasu. Ta myśl wydała mi się wtedy bardzo przyjemna i pomysłowa, więc po kilku minutach maszerowaliśmy już w stronę mogił z kocami i schłodzonymi butelkami wody. Rzeczywiście, pomysł sam w sobie nie był zły, bawiliśmy się bardzo dobrze, ale nie pomyśleliśmy, że ta duchota mogła być zapowiedzią silnej burzy. Grzmoty zaczęły walić szybciej niż my pomyśleliśmy żeby w ogóle zebrać się do domu i złapała nas w najgorszym momencie. Zaczęliśmy się pakować w pośpiechu, a wiatr stawał się silniejszy z każdym podmuchem. Aby jak najszybciej wydostać się z lasu zaczęliśmy biec i skręciliśmy pomiędzy drzewa, biegnąc po suchych liściach, które przykryły niestety stare pułapki, rozstawione za czasów gdy mieszkało tu dużo zwierząt. Stanęłam jak wmurowana gdy usłyszałam krzyk Ethan'a za moimi plecami i zobaczyłam jak metalowe żeby wbiły się w jego łydkę. Nagle pułapka otworzyła się sama z siebie, a my patrzyliśmy na siebie głupio, jakbyśmy nigdy nie widzieli na własne oczy magii. I wtedy dzień, który myślałam, że będzie jednym z najgorszych, które zapamiętam, okazał się jednym z najlepszych.
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
WSTRZYMUJĘ!

1) Nie widzę zdjęcia z wyglądem postaci. Żebym mógł je zobaczyć, możesz przesłać zdjęcie na imgura.
2) Status czystokrwistych (100%) jest zarezerwowany dla istniejących już na serwerze rodów lub/i osób, które uzyskały na ten status zgodę od opiekuna ogólnego.
3) Przez status krwi część charakteru i historii jest napisany w sposób, jakby twoja postać żyła w rodzinie czystokrwistch, co nie jest aktualnie możliwe. Również do poprawy.

Jeżeli będziesz miała problem, bądź zaktualizujesz swoje podanie, możesz do mnie napisać na discordzie [Narreid#6111]
LittleDinou
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Mar 2020
5
#3
Narreid napisał(a): (23.06.2020 19:50)WSTRZYMUJĘ!

1) Nie widzę zdjęcia z wyglądem postaci. Żebym mógł je zobaczyć, możesz przesłać zdjęcie na imgura.
2) Status czystokrwistych (100%) jest zarezerwowany dla istniejących już na serwerze rodów lub/i osób, które uzyskały na ten status zgodę od opiekuna ogólnego.
3) Przez status krwi część charakteru i historii jest napisany w sposób, jakby twoja postać żyła w rodzinie czystokrwistch, co nie jest aktualnie możliwe. Również do poprawy.

Jeżeli będziesz miała problem, bądź zaktualizujesz swoje podanie, możesz do mnie napisać na discordzie [Narreid#6111]

Poprawione.
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#4
Niestety muszę ponownie wstrzymać..............

Sam fakt, że prawdopodobnie sama narysowałaś wizualizację swojej postaci, jest słodkie jak sam rysunek. Jak sama widzisz, na rysunku twoja postać ma różowe włosy. Takich rzeczy nie akceptujemy graczom na samym starcie. Oczywiście rysunek możesz zostawić i pod nim napisać, że włosy są innego (naturalnego) koloru. Liczę, że dodasz tą wzmiankę, bo podanie napisałaś bardzo ładnie.

P.S. Kiedy dołączysz do rozgrywki będziesz mogła bez problemu próbować sposobów na zafarbowanie włosów!
LittleDinou
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Mar 2020
5
#5
Narreid napisał(a): (26.06.2020 23:28)Niestety muszę ponownie wstrzymać..............

Sam fakt, że prawdopodobnie sama narysowałaś wizualizację swojej postaci, jest słodkie jak sam rysunek. Jak sama widzisz, na rysunku twoja postać ma różowe włosy. Takich rzeczy nie akceptujemy graczom na samym starcie. Oczywiście rysunek możesz zostawić i pod nim napisać, że włosy są innego (naturalnego) koloru. Liczę, że dodasz tą wzmiankę, bo podanie napisałaś bardzo ładnie.

P.S. Kiedy dołączysz do rozgrywki będziesz mogła bez problemu próbować sposobów na zafarbowanie włosów!

Dziękuję haha, zmiany już wprowadzone.
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#6
W dniu jedenastych urodzin do dziewczyny przyleciała sowa, informujaca o przyjęciu jej do Hogwartu. Kilka miesięcy później, podczas ceremonii przydziału domu, ówczesny wicedyrektor wyczytał nazwisko bohaterki. Tiara od razu po założeniu jej na głowę Maggie powiedziała dokładnie to, na co liczyła. 
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Po wejściu na serwer napisz na /helpop, by moderacja mogła przydzielić ci odpowiednie rangi. (ode mnie łap repke za rysunek!!) 
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#7
Przeeeeeeeeeeeeuroczy art
LittleDinou
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Mar 2020
5
#8
Jest mi tak miło, że komuś podoba się mój rysunek jejku Heart
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#9
Słodziutki ten rysunek



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.