Witaj!

Brak zaklęć i niedziałające przedmioty po powrocie
Komando
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 7
Sty 2015
0
#1
Witam

Powróciłem do gry po kilku latach przerwy i mam kilka problemów ze swoimi przedmiotami.
Po pierwsze straciłem wszystkie swoje zaklęcia a przedmioty które mam straciły swoje właściwości (przykładowo proszek natychmiastowej ciemności)
Prócz tego moje szaty straciły poprzednią texture i teraz wyglądają jak zwykłe zbroje.

Zaklęcia w większości odkryłem pochowane po Hogwarcie oraz za pomoc adminom i z tego co pamiętam do nich należało- Aqua eructo, Lumos, Peskipiksi Pesternomiks, Drentwota, (oddychanie pod wodą, zapomniałem nazwy), (zamrażanie wody), (wysoki podskok) i kilka więcej ale szczerze nie pamiętam.

Prócz tego nie mogę załadować nowego skina jako że wyświetla mi się 404 Error

Dzięki wielkie za pomoc
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#2
Pewna osoba stwierdzila ze bedzie reset wszystkich spellow wiec zostale wszystkim zabrane, ukryte ponownie i no wgl takie tam chowane. Proszek fiuu moze ci mdoeracje wymieni, szaty teraz ma sie na skinie, czyli główka doklejaana i super jest wszystko.  https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=18986  tutaj bd te szaty.[url=https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=18986][/url]
Komando
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 7
Sty 2015
0
#3
Dzięki za link ale to znaczy że od tak straciłem wszystkie spelle które przedtem zebrałem?
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#4
Tak, dokładnie tak. Tak samo pieniądze o ile nie miales ich w portfelu/banku
Komando
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 7
Sty 2015
0
#5
Pls powedz mi że żartujesz...
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#6
Podczas Twojej nieobecności została przebudowana waluta. Teraz płacimy w knutach, a nie galeonach, a pieniądze to tylko itemki z odpowiednią nazwą. Wszystkie monety, które nie były w portfelu tylko ekwipunku/skrzyni straciły swoją funkcjonalność i z tego co wiem administracja ich nie wymienia. Zaklęcia OOC zostały wszystkie usunięte i Emil zajmuje się utworzeniem ich na nowo z lepszymi efektami co wiąże się z tym, że należy je na nowo znaleźć.
Komando
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 7
Sty 2015
0
#7
Tja genialny pomysł



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.