Witaj!

Karta postaci Michael Wright - Uczeń Klasa 1
strona_nr555
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Lip 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Michael Clarke


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Streed 36a

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę odpowiednią ponieważ, jestem poważny przyjazny i kreatywny. W dzieciństwie bardzo lubiłem czytać i pisać książki fantastyczne głównie związane z magią.

HISTORIA POSTACI:
Nazywam się Michael Clarke  jestem zwykłym chłopakiem. Moi rodzice są lekarzami. Pewnego wieczoru siedziałem sobie w pokoju kiedy nagle jakaś sowa zbiła mi szybę i odleciała kiedy sprzątałem szkło zobaczyłem list z podpisem "Dla Michaela Clarkea". Otworzyłem ją i szybko przeczytałem pisało że chcą mnie przyjąć do jakiejś szkoły magi i czarodziejstwa. i tak poznałem świat Magi.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Najpierw wybierz, którą postać ocenić. Tę kartę, czy [tę kartę].
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#3
Sprawa wyjaśniona też.  

Wstrzymuję.

1. Zmień nazwisko - to jest panieńskie Lily. Weź sobie jakieś takie, które nie występuje w sadze i nie jest nazwiskiem serwerowym należącym do rodu (typu Wright, Margel)
2. Jak już wstrzymuję dopisz kilka cech jeszcze, postaraj się bardziej opisać tę postać, abyś ty też wiedział co chcesz grać. Czy to ma być kujon, czy miły chłopaczek.
3. Przede wszystkim powiedziałam wam już na discordzie, że jeśli chcecie grać to macie mieć inne karty, a nie napisane na dosłownie jednym schemacie tak zwanym "masz przepisz, tylko zmień coś to facetka się nie zczai". Niech każdy z was od podstaw napisze własną historię postaci, w której zawrzeć możecie:
- miejsce urodzenia
- relacje z rodziną
- objawienie mocy (pamiętajcie, że to się dzieje przy silnych emocjach)
- dzieciństwo
- otrzymanie listu z Hogwartu i zakupy na Pokątnej

Możecie zerknąć jak wygladają inne karty postaci. Nie kopiujcie ich, ale może one was jakoś zainspirują.

Wzór karty postaci możesz znaleźć [tutaj], a sam poradnik dotyczący karty [tutaj]. 
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#4
Jako że wstawiles nową kartę to te odrzucam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.